Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5 hetes vagyok de a babám...

34+5 hetes vagyok de a babám az uh alapján a koránál 2x idősebbnek felel meg. Ugye azért ezek a frontos napok nem indítják még be a szülést? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 37. héten szültem a fiam papírforma szerint.Bár 20 hetes uh-án megjegyezték szóba,hogy jóval idősebb.Mikór kibújt 4200g-al máz nélkül és óriási körmökkel akkor mondták hogy már 40 is voltam.Ne aggódj nem fog elöbb születni csak ha itt az ideje.:)

24 hós anyuka

20 hetes km

2009. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi remélem igazad lesz:) Boldog babázást és babavárást neked:)
2009. szept. 29. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 31.héten 3 héttel nagyobbnak mérte a doki a kisfiamat. A pocim meg elég pici volt:)

Ezután mindig nagyobbnak mérte az uh, és nem jött előbb sem a baba.

A 20.héttől koraszüléssel voltam fenyegetve, és hát a 41.héten indították a szülést.

59 centi és 3750 lett a bébi.


Biztos a te babád is szép nagy lesz, főleg ha ti sem vagytok alacsony termetűek:)

2009. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!