Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan indítják meg a szülést?...

Hogyan indítják meg a szülést? Ez veszélyes lehet a babára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

engem 2nappal a kiirt dátum után inditottak,teljesen zárt méhszájjal.

oxitocin infuziót kaptam. sajnos császár lett belőle, mert a kicsi szivhangja többször leesett (köldökzsinór rátekeredve volt). de semmi veszélye nincs az inditásnak a babára nézve tudtomal

2011. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás és fehérje , aceton a vizeletbe, ezért indították nálam, kaptam beöntést, oxitocint reggel tízkor, este indultak be csak a fájások és éjfél előtt meg is született, az utsó előtti pillanatban, mert már alig volt szívhangja. Nem lehet veszélyes a babára sőt néha életet ment, mint pl nálunk.
2011. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam a dokimról, akit fel akarok fogadni, hogy ő gyakran megindítja a szülést, hogy biztos az ő műszakjában szülessen a baba. Szerintetek ez gáz? Nézzek más orvos után?
2011. aug. 22. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem én nagyon sok embertől hallottam ugyanezt, hogy képesek azért megindítani a szülést ,mert a doki ekkor-meg akkor lesz ügyeletes. Nézd, ha bízol az orvosodban, és közel jársz a szülés várható idejéhez, akkor nem hinném, hogy bármi baj lenne, hisz a tüdeje már kifejlett lesz, és sokszor meg is előzhetnek vele olyan bajokat amik túlhordásnál előfordulhatnak, kevés magzatvízbe van pl a baba, stb.
2011. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos még van időm, csak nem mindegy kit fogadok fel....
2011. aug. 22. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lehet ő az orvosod. Nem fogja hetekkel a normális időpont előtt beindítani a szülést, de szerintem még csak napokkal sem - ami bármi veszélyt jelenthet.
2011. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biztos nem választanék ilyen dokit!

Nekem nagyon fontos a természetesség, így induljon csak amikor a bab megérett rá! :) Én ezen az állásponton vagyok!


Természetesen az ellen nincs kifogásom ha bármilyen eü okból kell szülést indítani, de csak azért hogy ne jöjjön be plusszba....Végülis nem azért fizetsz (fogadod fel)hogy akkor legyen ott amikor Neked kell, nme akkor mikor Neki!Akkor fizessen ő!

2011. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 chiquitina válasza:

Én is az utolsó kommentelővel értek egyet. Ha már az ember szülészt választ, akkor az orvos igenis vállalja, hogy bejön, amikor természetesen beindul a szülés. Ilyen módon az ügyeletes orvos is végig tud asszisztálni.

Nekem nem lenne szimpatikus egy ilyen kijelentés.

2011. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!