Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az Elina és...

Mit gondoltok az Elina és Norina névről?

Figyelt kérdés

Ikreink lesznek, de még nem tudjuk a nemüket, egyelőre csak játszogatunk a gondolattal, hogy mi lesz a nevük. Mindenféleképpen olyan nevet szeretnénk ami össze cseng de még sem ugyanolyan. Szerintetek ezek milyenek?


A válaszokat előre is köszönöm!:)


2013. máj. 7. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
jó választás
2013. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az Elina nagyon tetszik, a NOrinát nagyon nem szeretem!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

itt olyan jó tippek vannak szerintem!!

Nekem az Elina mellé az Alida ugrott be egyből.

:))


Nekem ikertesóm van, totál máshangzású nevünk van, és mindig mindenki összekevert minket- ugyhogy szerintem mindegy, hogy iker kislányoknak egyformás vagy teljsen különböző neveket adnak.

Szívből graulálok a kicsikhez!!!

2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindkettő szép név szerintem és jól hangzanak együtt.A felsorolt fiú nevek közül az Ármin-Milán a legjobb szerinetm.

Off:Nemrégiben a környezetemben kisfiú ikerpár született.Ők a Noel és a Leon neveket kapták,nem azért mert manapság ezek a nevek annyira divatosak,hanem mert a 2 név egymás fordítottja.Azaz ha a Noelt visszafelé olvasod,akkor Leon lesz és fordítva.

Nekem egyébként nem nagyon tetszik ez a két név,de így ikreknek szerintem szuper választás!

2013. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Dorina Norina párosítás is tetszene iker lányoknak!
2013. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó nevek. :)Össze cseng, de nem ugyanolyan és mindkettőt lehet több félképp becézni. :)Elina: Eli, Lina

Norina: Nóri,Nonó

:)

Egyszóval tetszik!

Gratula az ikrekhez!! Boldog babavárást!


32 hkm

2013. máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, melyik a szörnyűbb.
2020. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!