Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyagszint továbbemelkedé...

Ellenanyagszint továbbemelkedésénél mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Most kezdtem meg a 35. hetemet. Kb. 1 hónapja csináltak nálam ellenanyagszűrést, mert A negatív vércsoportú vagyok, majd 1 hónap múlva visszahívtak controllra. Múlt héten le is vették újra a vért, majd 1 hét múlva újra controllra kell mennem azaz ezen a héten (a múlt heti vérvétel után) egy újabb vérvételre, mert emelkedik az ellenanyagszint a véremben, de már vinnem kell a páromat is, tőle is vesznek vért, hogy ő pozitívos-e. Azt tudom, hogy ő pozitívos, ez 100%. Ha az e-heti eredmények szerint is folyamatosan termelem a pici ellen az ellenanyagot, akkor mire lehet számítani a továbbiakban? Megindíthatják a szülést? Megkérdeztem a védőnőmet a további teendőkről, aki nem igazán tudott válaszolni. Anti D injekciót már nem kaphatok, mert most januárban már kisebb vérzés miatt kaptam (akkor lettem veszélyeztett terhes fenyegető vetélés miatt). Járt már valaki hasonló helyzetben? Halálra aggódom magamat, hogy nehogy a picinek legyen valami baja.

Előre is köszi a segítséget


2008. jún. 16. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Rendszeresen járj ellenanyagszintmérésre és a nőgyógyászodhoz. Azért ellenőrzik a szintet, hogy ha eléri a kritikus határt be tudjanak idejében avatkozni- Szülés lesz a vége az biztos... Az, hogy mikor a szinttől is függ. Szülés után közvetlenül szólj, hogy anti-D injekciót adjanak!!!!
2008. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!