Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem vagyok éhes? Nincs...

Miért nem vagyok éhes? Nincs étvágyam.35. hétben vagyok, így hogy fejlődik a babó?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mióta nem vagy éhes?

És undorodsz is az ételtől? Mindentől undorodsz vagy eltudnál képzelni valamit amit - ha nem is vagy ékes azért megennél?

Ha van valami amit meg tudnál enni, akkor egyék azt és ha ez nagyon egyoldalú táplálkozáshoz vezetne hosszabb időn kereszül, akkor mindenképpen szedj terhes-vitamint.

Ha semmit nem tusz megenni undor nélkül, fordulj orvoshoz, mert akkor a szervezeted jelez, hogy valami nincs redben. Persze csak akkor, ha már néhány napja tart ez az állapot.


Ne aggódj a babád biztosan jól fejlődik, hiszen a mamája figyel magára, vigyáz rá!

2008. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a baba minden szükséges tápanyagot kivon magának a fejlődéshez. Akkor is, amikor hetekig hány az ember az elején és kajára rá sem bír nézni, ők köszönik szépen jól vannak. Lehet, hogy átmeneti állapot ez nálad, nem lehet, hogy sokat stresszelsz? Vagy a meleg miatt van; másnak sincs sok kedve enni...
2008. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tegnap se tudtam igazán ebédelni,meg ma se.de azért eszek.

mi baj lehetne?

babó jól van, folyamatosan ficánkól.

lehet az ídőtől is, nem?

2008. jún. 16. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát persz, hogy lehet az időtől. De lehet egy egészen enyhe lefolyású gyomorrontás is. Ne ess kétségbe két éhség nélküli naptól!

Ha eszegetsz valamit és pihensz is egy kicsit az ég világon semmi baja nem lehet a babádnak!


Jobbulást!

2008. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En meg csak 18 hetes vagyok es amiota terhes azota semmi etvagyam.Nagyon varom azt az idoszakot amikor kivanok eggyaltalan valamit mert igy csk fogyok ahelyett hogy valamit felszednek..
2008. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem undorodok, csak úgy nem kell az étel.
2008. jún. 16. 14:10
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtató válaszokat

mindenkinek boldog babavárást

2008. jún. 16. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Múlthéten én is így voltam, megijedtem én is. Kedvenc kajáimat is csak turkáltam, nem kivántam.. Rengeteget ittam viszont.. Most meg átestem a ló túloldalára, állandóan csak falnék.. A szervezeted ösztönösen tudja mi a jó neki, hasonlóan az állatokhoz. ha nem kivánod a kaját, ne egyél. Ha napokig tart kérdezz rá az orvosnál. De ne aggódj, nincs semmi baj!
2008. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, inni én is rengeteget iszok:D
2008. jún. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!