Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák! Ma voltam...

6 hetes kismamák! Ma voltam ultrahangon, és Ctr: 5mm, és dobog a szíve. Sírva fakadtam annyira örültem. Veletek mi a helyzet, voltatok már uh-n, és mekkora az embrió, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 15:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi CRL :-)))
2009. szept. 28. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 hetes vagyok,de mikor 7 hetesen megláttam,hogy dobog a kicsi szíve,na akkor nem kellett több bögtem a boldogságtol. Szerintem az egy fantasztikus érzés:)
2009. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6 hetes vagyok és csütörtökön megyek dokihoz. Már nagyon várom hogy lássam minden rendben.

De sajnos holnap viszem a kisfiamat fütyihúzásra és most ez beárnyékolja a boldog várakozásomat.

Már előre megszakad érte a szivem.:(((

2009. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiú anyukájától kérdezném, hogy nem kezdted el húzogatni neki minden fürdésnél? Hogy hogy fel kell vágni? Nekem is kisfiam van, és én húzogatom neki, nehogy fel kelljen vágni. (higiénia szempontjából sem mindegy).
2009. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Húzogattuk már 1 éves korától, de ugye az orvos azt mondta hogy feszegetni sem szabad mert bereped. Húztuk de a fele így is letapadt. Nem felvágja hanem kézzel fogja hátrarántani neki.
2009. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én is csak a héten megyek dokihoz,hivatalosan megállapítani a terhességet...de az 1.babámnál is fantasztikus élmény volt,mikor megláttam őt :-)

a kukis témára:

az én fiam "szűkülettel" született,és neki hiába (is) húzogatom,műtét lesz a vége,lassan 1éves,és viszem majd a sebészetre :-(

2009. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Holnap megyek dokihoz, kilenc hetes leszek.

6 hetesen voltam először, 0,4 cm Crl és dobogott a kicsi szíve.

Én csak óvatosan örülök, mert, februárban elveszítettem 10 hetesen :(

2009. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam, de nagyon gratulálok, szívesen lennék már a helyedben! :) Mégcsak 5 hetes vagyok, jövő héten megyek dokihoz.

A "fütyiseknek": Ne legyen lelkifurdalásotok miatta, sajnos sokan így születnek! És arra is kell vigyázni, hogy visszszűkülhet, mire szükség lesz rá! Szóval jobb a műtét, mint a bevágás, vagy a semmi!!! Az én férjemnek ugyanúgy szűk volt, de már 3 éve túl vagyunk a műtéten, bár jobban örültem volna, ha ezt anno a szülő már elintézi! :S Sokkal jobb gyerekkeént, mint amikor egy pici szűkület van csak, de az zavar egy 30 éves embert a szexben...

2009. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, már nem csak a6., hanem a 36. héten is bőven tól vagyok, de nagyon jó emlékkel gondolok vissza arra a napra, mikor előszört hallottam a kicsi szívét dobogni. Utána nagyon sokáig folyamatosn a fülemben volt a kis zakatolás! :) Még most is néha könnybe lábad a szemem, mikor NST-n hallom. Nagyon jó érzés, az biztos! :)

Gratulálok! Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok!

38 hetes kismami :)

2009. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bevallom irigykedek... 19. hétben vagyok, már voltam 4 uh-n (az elsőn 6 hetesen), de még egyetlen egyszer sem fordították felém a monitort. A szívhangot sem nem hallottam se nem láttam. Két hét múlva megyek 4D-re, ez lesz a 20 hetes genetikai uh. Drága lesz de úgy döntöttem hogy elegem van a futószalag szerű uh-kból (pedig az első magánrendelésen volt!). Szóval végre megláthatom a picikémet.
2009. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!