Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? Ti néztetek szülés...

Kismamák? Ti néztetek szülés videókat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Néztem, még az elején párat, de úgy vagyok vele, hogy talán nem véletlen van a szemünk a fejünkön, a baba pedig a lábaink közül jön ki. Vannak dolgok, amiket nem szeretnék látni fizikai valójában. Persze, érdekel, láttam, tudom, hogy néz ki, de mivel két egyforma szülés nincs, nem is pánikoltatom magam a dologgal. Pánikoltat eléggé az ismeretségi kör, ahol minden, már szült nőnek fixa rögeszméje lett, hogy a szülésének véres részleteivel mindenképpen sokkolnia kell, és nekem, első babás kismamának tudnom kell, hogy mennyire elképzelhetetlenül fáj a dolog. (Hát azt tudtam eddig is. :))

Szóval, most már nem nézek, de van, akinek segíthet a dolog, hogy látja, szembesül a dolgokkal, fel tud készülni. Nem tartom haszontalan dolognak a szüléses videókat. Csak nekem nem segítenek.

2013. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. én nem bírok megnézni egyet sem , nem tudom sajnálom a nőt amikor látom hogy szenved, és le is állítom a videót , pedig kiváncsi lennék, de ez van:-) Túl érzékeny vagyok nem félek csak a másik szenvedését valahogy nem bírom nézni....
2013. máj. 2. 11:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Néztem, elég sokat. Mindig beparáztam tőle :) , pedig nem féltem a szüléstől, úgy általában. De talán ez is segített tudomásul venni, hogy igenis meg lehet csinálni. És ha annyi mindenkinek sikerült, miért én legyek a kivétel? Ja, és nagyon boldog vagyok, hogy nem abból a szemszögből kellett látnom a történteket.
2013. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!