Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? Ti néztetek szülés...

Kismamák? Ti néztetek szülés videókat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Az is elég, amiket hallok/olvasok pl itt, nem akarom totál beparáztatni magam.
2013. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen
2013. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bár nekem már volt 2 szülésem, de ahogy közeledik a nagy nap, annál több ilyen videót nézek. Azt nem tudom, hogy miért, de érdekesnek találom, engem egyáltalán nem ilyeszt meg:)


39hkm.

2013. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

igen néztem, legalább tudtam mire kell számítanom. az első szülés után már nem tűnt olyan ijesztőnek, szívesen nézegettem őket.

meg a www.anyaleszek.hu oldalon vannak szüléstörténetek, azokat még most is olvasom rendszeresen :)


2 kisfiú anyuja

2013. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ma is néztem a neten,meg a tvbe is szokott lenni, nézem mit hogy csináljak helyesen :-) és a végén mindig megkönnyezem mikor megszületik
2013. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En is tul vagyok mar a szulesen, de amikor meg elotte alltam, rengeteg videot neztem. Egyszeruen kivancsi voltam, hogy mi a legrosszabb ami tortenhet velem. Hala Istennek nagyon gyors es konnyu szulesem volt. :)
2013. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

A szülésfelkészítőn levetítettek egyet, az nagyon szép szülés volt (kádban).

Mindemellett nem ajánlom.

3 szülésem volt, és biztosan tudom, hogy amikor átéled, az EGYÁLTALÁN NEM OLYAN mint ha megnéznél egy videót.

Egyrészt nem látod magad abból a szögből, (de ez a kisebbik különbség), másrészt teljesen más tudatállapotba kerül a nő (hormonálisan, szóval ezt nemigen lehet előre elképzelni), emiatt teljesen természetes lesz minden, ami történik, ha benne vagy a folyamatban.


Így összességében én nem javasolnám, főleg ha izgulsz a szülés miatt.

2013. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
engem alapvetően érdekelnek az ilyen dolgok, szóval néztem. aztán megtudtam, császár lesz, elkezdtem olyanokat is nézni, engem kevésbé riaszt az, amit már láttam, vagy tudom, mi fog történni, még ha mindenhol változó is ez:)
2013. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is néztem, hogy tudjam mire számíthatok... császárt nem néztem csak most 3 éves a fiam várjuk a következőt... na azt kár volt...
2013. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja és császáros voltam a 3 éves fiammal is
2013. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!