Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit jó pár hónapra vagy...

Akit jó pár hónapra vagy egész terhességre eltiltottak a szextől, az megírná hogy sikerült, nem nyomta rá a kapcsolatra a bélyegét, hogy lehet elviselni ezt?

Figyelt kérdés
Nem okozott feszültséget stb? Tudom a baba a legfontosabb nekem is az csak annyira aggódom hogy elromlik a kapcsolatunk emiatt a férjemmel vagy nem is hogy elromlik mert ha ez közénk áll, akkor az annyit is írt-hanem hogy eltávolodunk egymástól vagy nem is tudom. Van egy jó nagy bevérzésem hetek óta kontrollra járok de nem csökken sőt. A babánk már 16 hetes él és virul semmi baja természetesen örülök ennek nagyon de így még mindig nem lehet semmi köztünk.
2013. ápr. 29. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok , hány hetes vagy? sajna a azájjal valo kényeztetés nem megy mert, fojamatosan sok a savam meg hányingerem van,mivel lenne jobb ha le..... :-) a kézzel szint ugy hisz vizesedek és estére dagadt a kezem is, de viszont nagyon kivánom,veszélyeztetett vagyok elejétöl és még az orgazmustol is félek,nem egyszer arra keltem fel hogy szoszerint majdnem elmentem, 5 hótol vannak joslok igy tényleg nehéz lesz kibirnom,de muszáj mert nem akarom a baba rovására,párom csak nevet rajta mikor küldöm keressen magának egy nöt addig :-) de azért a viselkedésünk nagyon is megváltozott,türelmetlenek vagyuk a legkissebb semmiségen is képesek vagyunk veszekedni ,mostanába annyival kötöm le a figyelmét,hogy hagyom nézni a meccseket meg elterelem a gondolatunkat a sexröl, de öszintén megvalva nagyon nehéz,ezt csak az tudja aki benne van
2013. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én még csak 19 hetes vagyok ikres kismama mi a 11 héttől vagyunk letiltva semmi se lehet a részemről mert bevéreztem.de kézzel csinálom neki..
2013. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!