Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akit jó pár hónapra vagy...

Akit jó pár hónapra vagy egész terhességre eltiltottak a szextől, az megírná hogy sikerült, nem nyomta rá a kapcsolatra a bélyegét, hogy lehet elviselni ezt?

Figyelt kérdés
Nem okozott feszültséget stb? Tudom a baba a legfontosabb nekem is az csak annyira aggódom hogy elromlik a kapcsolatunk emiatt a férjemmel vagy nem is hogy elromlik mert ha ez közénk áll, akkor az annyit is írt-hanem hogy eltávolodunk egymástól vagy nem is tudom. Van egy jó nagy bevérzésem hetek óta kontrollra járok de nem csökken sőt. A babánk már 16 hetes él és virul semmi baja természetesen örülök ennek nagyon de így még mindig nem lehet semmi köztünk.
2013. ápr. 29. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egész terhesség alatt nem élhettünk házaséletet és máshogy sem tudtam kielégíteni a férjemet. Nem okozott feszültséget és nem romlott a kapcsolatunk, pedig alapvetően szeretjük a szexet.
2013. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi a 7. hónaptól a szülés utáni 6 hétig nem szexeltünk. A párom tudomásul vette, és nem ment a kapcsolatunk rovására.

Ennyi "terhet" ő is eltudott viselni.

2013. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Az én férjem se panaszkodik így kifejezetten de látom már most hogy nagyon rosszul esik neki meg rosszul viseli. Persze elfogadja meg neki is nagyon fontos a babánk, csak kb. olyan mintha kenyéren és vízen akarnám tartani mikor ott a teli hűtő (hülye hasonlat tudom). Remélem nem lesz ebből semmi gondunk:(
2013. ápr. 29. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem végig el voltunk tiltva,legalábbis én.

Páromtól nem akartam megvonni teljesen (szám,kezem azért van,az nem lett letiltva),de nem hagyta,mondván,együtt csináljuk végig,és majd lesz szex ha megvan a picur.

Nem ment a kapcsoltunk rovására,rengeteget csókolóztunk,csak simogattuk egymást,hasonlitani kb ahhoz tudom mint mikor a tinilányra várni kell :)

2013. ápr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első és utolsó 3 hónapban voltam eltiltva...nyilván a 6 hetes kontrollig. Nem okozott gondot a kapcsolatunkban, persze a szolgáltatásnyújtás ment a férjemnek...úgyhogy nem mondom, hogy könnyű volt, de a lányunk egészsége bármit megért!

Szerintem nem ezen múlik, a jó kapcsolatot nem ez rontja meg...

2013. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szia mi is elvagyunk tiltva,eleinte birható volt,de mostanában elég feszült a hangulat köztünk,lehet a hormonok :-) még 2 honap utána plusz a 6 hét, hát majd meglássuk hogy birjuk,mert kettönk közt én viselem a legrosszabbul mikor látom zuhanyozni,vagy mikor also gatyába járkál elöttem, már mondtam neki keresek egy csajt ,hogy legalább neki jo legyen,hamár nekem nem lehet :-)
2013. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, de biztos hogy a férjemet kényeztetném ettől még! Volt már olyan hogy nőgyógyászati problêma miatt több mint 2 hónapig tilos volt ekkor is így volt! Na mêg alapból neki nagyobb a szexuális étvágya mint az enyém szóval nálunk

a hétköznapokban is bevett szokás hogy ő többször ki van elégítve egyéb módon! Én nem látom értelmét hogy miért kéne tőlé megvonni azért mert a nőnek nem lehet, az meg végképp

2013. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az meg végképp hülyeség hogy menjen máshoz.....
2013. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es! Nem biztos, hogy kényeztetnéd. Nem voltál még ilyen helyzetben, ne ítélkezz. Én pl. majdnem végig kórházban voltam. Egyszer sem azért látogatott meg a férjem, hogy lerendezzem.
2013. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát csajok, lehet rosszul csinálok vmit de a szájjal kézzel lerendezés azért nem olyan mint minden más:)) Már MOST unjuk...meg a másik hogy és velem mi van, mi lesz? Állandóan róla álmodok miközben ott van mellettem:)) nekem meg ugye semmit se lehet tehát nem csak konkrétan behatolás hanem orgazmus se :((( Mindegy hát csak kibírjuk sok van még hátra nagyon:(
2013. ápr. 29. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!