Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, eddig elég...

17 hetes vagyok, eddig elég sürün fájdogált a hasam, ez az egész terhességre jellemző?

Figyelt kérdés
kaptam most magnesium citricit, kicsit jobb, de ma megint fájt, mert 4 órát mászkáltam a városban.
2008. okt. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés,Magne B6.1 kismamás könyvben olvastam,hogy a kismama ne álljon,ha ülhet és ne üljön,ha fekhet is.Figyeld a tested jelzéseit.Ha kicsit keményedik a hasad,légszomjad van,fáradsz ülj le pihenni 1 kicsit.
2008. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is pihizz, nem szabad eltunyulni sem, de tulpörögni sem! Próbálj nospát, nekem bejött!
2008. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben szenvedtem sajnos.

Eleinte mindig a legrosszabbra gondoltam,és nekem is magnéziumot irtak fel.

Minden este megiszok egyet,de lehet jobb ha reggel iszod.

Sajnos a fàjdalom nem tünik csak ugy el,de pihenj sokat.

Gyalogolni én 15 percné tovàbb màr nem tudok,söt a hàzimunka is dupla annyi idöbe telik mint ezelött.

Nagyon sok pihenésre van szükségem,igy elviselhetöbb a terhességem.

Egyél rostokban gazdag gyümölcsöt,és igyàl sok àsvànyvizet,az is sokat segit,de a legfontosabb hogy lazulj el!

2008. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugy örülök hogy irtatok, föleg az utolso válaszolónak, mert azt hittem én vagyok ilyen satnya néha még főzés közben is le kell ülnöm. kicsit megnyugodtam. köszi
2008. okt. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!