Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességre jellemző, hogy...

A terhességre jellemző, hogy fázósabb leszek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig nekem volt mindehol melegem, mindig én nyitottam abalakot, most meg állandóan fázok. Itthon is két pulcsi meg mamusz van rajtam. Ennek van köze az állapotossághoz?
2008. jan. 3. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon fázós lettem,mióta babás vagyok.

Biztos a hormonok szórakoznak.:)

Boldog babavárást!

14 hetes kismami

2008. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Én is voltam úgy, hogy remegtem, mint a kocsonya.... Meg ugyan nem mértem, de valószínűleg hőemelkedésem is volt azokban a napokban. Boldog babavárást! 18 hetes kismama.
2008. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,lehet, főleg ha nincs egyéb tüneted pl derékfájás, vizelési gondok.
2008. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is állandóan fagyoskodom. :)Állítólag a vége felé pedig melegünk lesz... :)
2008. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ám!Azt hittem,hogy ez csak nálam van.Nagyon izzadós vagyok én is,télen-nyáron melegem van.Amióta babás vagyok azóta mindig fázom.Vettem magamnak téli meleg házipapucsot is,mert a lábam állandóan le akar fagyni.Sokszor úgy érzem,hogy minden megváltozott bennem.

13 hetes kismami

2008. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ma olvastam egy babás újságban,hogy ezt a hormonok okozzák szval.ne aggódj tök normális.
2008. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!