Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem először hogy...

Mikor érezhetem először hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam utána, hogy mit érzünk akkor mikor a baba először el kezd mozogni. Kedden töltöm be a 14.hetet és az előbb ott lent olyat éreztem mint amikor kutyorog a gyomrom. Mintha buborékok futottak volna végig. Első terhességem. Lehet ilyen korán érezni? Lehet ez mástól?
2013. ápr. 28. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges hogy őt érezted, olyan bugyborékos szokott lenni, szóval lehet, hogy ő volt.
2013. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a babát érezted. Én 12. héttől már észrevettem, hogy mocorog.

Ha rendszeresen fogod ezt érezni, az tuti nem a gyomrod, és nem bélmozgás.

2013. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16.héttől, a bizonyos bugyborékolással kezdődött, 18.héttől pedig intenzív tornát odabent :)
2013. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pont ugyanúgy volt nálam is mint az előzőnél:-))))
2013. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kis bizsergéseket, pillangó-repdeséseket már én is éreztem a 14. héttől, emlékszem rájuk, de a mai napig nem mernék megesküdni arra, hogy ez tényleg a babám volt.

az első bökést/rúgást 16 hetes 3 naposan kaptam, hatalmas élmény volt, semmivel össze nem téveszthető. innentől kb két hétig napi egyszer, estefelé jelentkezett be a kisasszony, utána pedig már napközben is, és többször is, most meg már hetek óta nagyon megy a bugi odabenn:))

első baba, hátsó fali lepényem van

26 hkm

2013. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 16.héten éreztem alul a hasamban,mintha valami meglökte volta belül a hasfalamat,3x egymás utánn :) 18.tól pedig minden nap :) 21hkm
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!