Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem legkorábban a...

Mikor érezhetem legkorábban a babám mozgását?

Figyelt kérdés
12 hkm vagyok és fekvés közben szoktam fogni és nagyon figyelni ..lehet hogy csak én képzelem be magamnak de amióta láttam a 12 h.UH-n hogy mennyire mozog és boxol :) azóta szinte érzem is

2012. nov. 28. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a második babát 11 hetesen éreztem:)

Most a harmadikat csak 15 hetesen:)

Neked hányadik baba?

2012. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon izgatottan várom mikor érzem először 13hetes vagyok most
2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én első babámat várom,és én talán a napokban már őt kezdem érezni..rángatózásokat érzek,meg hullámzásokat.Persze inkább csak este felé,és nem olyan erősen és nem is olyan sokáig.Van olyan nap is,amikor nem érzem egyszer sem,de van olyan is,amikor napközben is érzem ezt.

Ma vagyok 17+1 hetes.

Ha első babádat várod,akkor szerintem még várnod kell pár hétig,de már nemsokára megmozdul :)

2012. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen éreztem én is :)
2012. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 16 hetes, és a 14 hét óta érzem a babámat. Először én is csak este ha a hátamon feküdtem, de ahogy telt az idő egyre többször, és egyre erősebben éreztem. Pár napja napközben is érzem, rugást vagy boxolást is érzek már, de azt csak 1-2 alkalommal és nem is minden nap. Nekem először olyan volt, mint amikor egy üveg szénsavas üdítőt kinyitsz és megindulnak benne a buborékok. :)
2012. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) azóta már be töltöttem a 16 dik hetet és már a 15 héten éreztem tutira öt :) és általában akkor amikor hanyat fekszem :)
2012. dec. 29. 17:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja! És válaszolva a kérdésre első baba :)
2012. dec. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!