Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült teherbeesnem,...

Ha sikerült teherbeesnem, akkor mikor érezhetem legkorábban a tünteket?

Figyelt kérdés
Egy hete volt peteérésem,ha akkoriban sikerült,akkor lehet,hogy a most érzett hányinger ennek köszönhető?
2008. okt. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A napokban olvastam valahol arrol hogy van aki hamarabb megerzi mielott a mensi kimaradna.En egy hettel a nem vart mensi elott ereztem a mellfajast es a mindjart megjon erzest es szedultem..A hanyinger mensim kimaradasa utan egy hettel jelentkezett.
2008. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) Megnyugtató a tudat,hogy lehet,hogy sikerült.
2008. okt. 18. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit túlhajtottam magam és a vérzés előtt 1 héttel annyira fájt a hasam,azt hittem korábban fog megjönni.A vérzés kimaradása előtti nap pedig teszteltem is,mert gyanús lett az erős émelygés és hányinger.
2008. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És..?Akkor már ki is mutatta a teszt?Hogy alakult?
2008. okt. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kimaradas utani elso napon kimutatta a teszt,persze nem mertem elhinni ezert a rakovetkezo nap csinaltam megegyet :-).Sok szerencset! 8 hetes kismami
2008. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ma reggel teszteltem egy pozítivat, pedig már egy hete késett, csak eddig még nem mertem tesztelni, hátha csak beképzelem az egészet.

Nekem a mensi kimaradása előtt pár nappal, már fájtak a melleim és állandóan pisilnem kellett és egyfolytában szurkált a hasam. Hányingerem is van néha, de semmi egyéb, azon kívül, hogy állandóan csak aludnék.

Szorítok

2008. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én a tesztekben nem bízom,éppen azért kérdeztem a tüneteket..Ki mit érzett,és a legfontosabb,hogy mikor?Köszi a bíztatást is,remélem most sikerült :) Jó babavárást!
2008. okt. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!