Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom megnövelni a...

Hogyan tudom megnövelni a teherbeesés esélyét? Mire jó a palástfű? És hogyan reagálja le a beágyazódást a szervezet? Mikor érezhetem legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
2007. dec. 18. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt találtam egy érdekes cikket:

[link]

2007. dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

néhány tipp:

- Figyeld mikor van peteérésed, s a termékeny időszakban próbálkozzatok. Vannak ovulációs tesztek, különfélék. Itt egy: [link] meglehetősen nem a legolcsóbb, de jónak tűnik.)

- Lehet a hüvelyinyálkából is következtetni:

[link]


Az, hogy ki mikor érzi változó.

A palástfű gyógynövény nőgyógyászati zavaroknál alkalmazzák többnyire. Ahogy a cickafarkat is és terhesség esetén a málnalevelet is ajánlott fogyasztani. Persze egyiket sem össze-vissza bármikor. (pl. A málnalevél a terhesség elején vetélést kockázatát növeli, késöbb kifejezetten hasznos.)

[link]

2007. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!