Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel enyhíthetném a fogfájást?

Mivel enyhíthetném a fogfájást?

Figyelt kérdés
A 38. hét végén járok, már bármikor jöhet a baba, erre tegnap óta iszonyú fogfájás gyötör. Nem egy fogam fáj, hanem a fél arcom,álltól egészen a fülemig. Ma voltam fogorvosnál, de minden fogamat rendben találta, azt mondta,hogy talán 2-3 nap múlva már csak a rossz fogam fog fájni, addig tartsak ki. Algpoyrin nem használ, mást nem merek bevenni. Segítsetek, mert már megőrülök! Ráadásul félek, hogy mi lesz, ha szülés közben még a fogam is kínozni fog.
2009. szept. 26. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Próbálj homeot, vagy FLPs termékeket.

Gyógyszert ne vegyél be!!

2009. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szegfuszeg olaj.Ha az nincs siman ragd szet.Jol lezsibbaszt.
2009. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom próbáld meg a jeget, lefagyasztott jégakkut becsavarsz törölközőbe, enyhíti a fájdalmat és gyulladáscsökkentő hatású.Tedd rá, és ne vedd le, csak ha már nem bírod a hideget.Remélem hatni fog :)
2009. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ebből csak a jeget tudom így hirtelen megoldani. Nagyon köszi a válaszokat!
2009. szept. 26. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél be egy Panadolt. Azt lehet. Ha másnap is fáj inkább menj el orvoshoz. Amíg tudsz.
2009. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

öblögess egy kis pálinkával vagy valami erős szesszel. A szádban tedd oda a folyadékot a fájó helyre, tartsd ott néhány másodpercig-percig, majd köpd ki. Véletlen se nyeld le!!!

Rám egyszer nyaralás alatt jött a fogfájás, és apukám ajánlotta ezt a technikát és bejött.

2009. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szétrágott szegfűszeg, vagy jég. Nekem 1 hétig szakadt le a felső állkapcsom az 5. hétben, aztán gyökérkezeltek. Pár napig borogattam az arcom és most kop-kop, 7. hetes vagyok. Kitartás!!!
2009. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az arccsontodat nyomd jó sokáig ,mert ott futnak össze az idegek,nekem mindig bevált még fejfájásnál is orvosom tanácsolta én nagyon gyógyszer ellenes vagyok meg sajnos allergiás úgyhogy nekem csak ez a módszer maradt!!

2009. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én esküszöm a Cserszömörcés öblögetőre. Egyszer konkrétan beletört a fogam az ínyembe. Volt egy fehér kavics a kenyérben. Iszonyatosan fájt, azt hittem ott halok meg, fizethetik is a révészt. Elkezdtem ezzel öblögetni, és szinte azonnal lezsibbasztott, én pedig saját kézzel ki tudtam piszkálni a betört fogdarabot. utána folytattam az öblögetést, és órákig nem is éreztem mást bizsergésnél. És jó az illata, sokáig megmarad:D
2009. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobb lett tőle?
2009. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!