Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és van...

5 hetes terhes vagyok, és van két huzni valo fogam és egy lyukas is. Nincs valami maivel el tudnám kerülni a fogfájást?

Figyelt kérdés
A két huzni valoból a gyökér ki van véve csak valamikor a doki elküldött hogy még elér kihuzni,és sajnos nem mentem vissza,sose fájtak csak közbe kilyukadt még egy fogam és azzal inkább pánikolok.
2009. júl. 19. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értelek, menj és húzasd ki a jövő héten, ha ki kell húzni. A fogfájást nem lehet "elkerülni"...:( Mi is a kérdés?
2009. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, irány a fogorvos.
2009. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a cserszömörcés öblögetőt ajánlotta a doki. Ez jó a gyulladásokra is! Szerintem próbáld ki, nekem segített!

Sajna nekem is a szájsebészetre kéne mennem a bölcsességfogammal, de amíg nem fáj nagyon, addig húzom, hátha kibírom a terhesség végéig.

2009. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen Köszönöm,nekem nem fájnak a fogaim,csak el szeretném kerülni legalább az elsö idöszakban,a fogorvost.Annak is örülnék ha kitudnám huzni a terhességet foghuzás nélkül.
2009. júl. 19. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig jobban járnál ha terhesség alatt megcsináltatnád, tapasztalatból mondom, hogy ha megszületik nem lesz időd hónapokig semmire... és ha akkor kezd el fájni a fogad, esetleg begyullad... rengeteg "gond" "munka" lesz néhány hónapig a babával, nem kellene még fogfájással is gyötörni magad.... gondold át még egyszer és irány a fogorvos!

21 hetes + 20 hós

2009. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, ha mész fogorvoshoz, hogy mondjad, hogy babát vársz, mert ilyenkor nem röntgenezhetnek, illetve érzéstelenítéssel is vigyázni kell. Másfajtát ad ilyenkor. Legjobb lenne, ha első három hónapban semmiféle gyógyszert nem venél be (érzéstelenítő injekciót sem) Csak ha nagyon muszály akkor menjél az első 3 hónapban.
2009. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is azt szeretném elérni hogy legalább az elsö felébe ne kelljen mennyek,és meg fogadom a tanácsotokat és terhesség alatt meg fogom csináltatni.
2009. júl. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!