Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek mennyibe fognak kerülni?

Ezek mennyibe fognak kerülni?

Figyelt kérdés
A gyógyszertári dolgokra gondolok amit a babának ir fel az orvos. Miket fog felirni? Ti mennyit fizettetek érte? Ha tudjátok mindegyiknek külön-külön az árát és leirjátok nekem azt nagyon megköszönném.
2011. aug. 14. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fürdetőt és popsikrémet biztosan felír, meg a köldökre hintőport és alkoholt, meg sima hintőport, én ezeknél többet nem is használtam, (van, aki olajat is használ, de én feleslegesnek tartottam,) szóval ezek kb. 3000 ft-ból kijönnek.
2011. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a popsikrém és fürdető mennyi időre elegendő? Havonta kell venni?
2011. aug. 14. 14:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Popsikrémből is, meg a fürdetőből is van a gyógyszertári tégelyes, jó nagy tégely, hát havonta, másfélhavonta. Meg van jó nagy tubusos, mindegyikből, most olyan van, de úgy érzem, sosem fogy el. ez is kb 1,5-2 hónapig jó. a krém+fürdető volt 1000-es, kb. Első voltam.
2011. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a popsikrém nagyon olcsó sokáig eláll első 2hónapban csak azt használtam aztán áttértem a nogranormonra de minek sokkal drágább és ha piros lesz a popó akkor eleve azt írja fel a doki.

nem kell böszme vastagon kenni majd meglátod hogy fogy de mi akár mikor mentünk kb.havonta mindig kérdezte kell recept?? kell hát,legfeljebb később váltom ki.

fürdetőt egyszer írta fel az elején fele sem fogyott el meg utáltam is,feloldani macera...meg nem volt kényes bőre a picinek úgyhogy hamar áttértünk másra.

amúgy most hallottam hogy lehet könnyen feloldani bekened a fürdőkád alját bele a forró víz akkor leolvad és utána a hideg.

2011. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja és még jó ha van otthon már rögtön a kórház után szájpenészre ecsetelő mi csüt mentünk haza a kórházból és már akkor megvettük kivéve az ecsetelőt szombaton már tisztára olyan volt a kis nyelve aztán utána már heti 1*lekentem a nyelvét vele

géz,

vatta,

kamilla szemre,lázcsillapító kúp ezekből azt hiszem csak a kúp receptes

2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-4 e forint volt , ha jól emlékszem

9 hónaposak a gyerekeim, de még mindig a doki által felírt popsikrémet használjuk, mindig kiirattatom, mert mi szeretjük. Ha piros a popsi, akkor sudokrémmel kenem be.

2011. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amiket szoktunk kapni receptek:Popsi kenőcs- nem ezt szoktuk használni;Konakion (vitamin ampullák-7-800 ft);vigantol olaj (300 ft alatt);lázcsillapító kúp (8-900ft körül volt fél éve);hintőpor (pár száz ft.) és alkohol(700 ft körül) a köldökre. Eddig a popsikrémen kívül mindet kiváltottuk,kb 3-4000 ft volt.
2011. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Vigantol drágább, 1000 Ft körül van...
2011. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a Vigantol,amit a doki írt fel,utóbb 200 pár forint volt!
2011. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kb. 4 ezret fizettem érte.

Gondolom, patika válogatja az árat. (beszerzési ár+ árrés, stb ... )

2011. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!