Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti sokat idegeskedtetek...

Ti sokat idegeskedtetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, lett vmi "baja" a babának? Mármint nem ártott neki, ugye? Vagy születés után mit vettetek észre? Nyűgös, sokat sírós... stb.


24+3 h km



2013. ápr. 27. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőm és Én 5 hét különbséggel voltunk terhesek/ szültünk.

Ő az egész terhességét végig idegeskedte, amit meg is értek. Család, és legfőképpen anyagi gondok kísérték végig a terhességét, plusz nagyon pörgős életet élt a terhesség alatt. A Kisfia fél éves koráig nagyon sírós volt, és nyüzsgő, alig aludt stb.


Én tudatosan odafigyeltem magamra, kerültem a stresszt stb. A fiam nyugodt, kiegyensúlyozott, jó alvó gyerek.


Nem tudom, hogy befolyásolja-e, de Én kicsit "hiszek benne"

2013. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is kerülöm a stresszt, de van mikor nem tudom elkerülni. Pl ha vmin összeveszünk a párommal, felidegesít, akkor van h felmegy a pumpa nálam. Nem tart sokáig szerencsére, mert ilyenkor eszembe jut h a baba miatt inkább nem megyek bele vitákba. Meg nem gyakoriak a viták nálunk, csak egy kapcsolatban sajnos vannak...

2013. ápr. 27. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy elég pörgős étteremben dolgoztam, 7 és fél hónapig terhességem alatt. Lehetetlen volt néha elkerülni a stresszt. Meg néha a család is alkotott nagyokat. Voltak viták, de próbáltam kerülni a stressz helyzeteket. Kislányom most 5 hónapos. Vigyorogva kel, kacag álmában, egész nap gagyog, elvan. Szerintem egy párszor belefér az idegesség, a végén úgyis az a meghatározó, hogy milyen légkörben fog nevelkedni a baba.
2013. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!