Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baba van a dologban?

Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
A párommal peteéréskor voltunk együtt. Én a peteérésemet is mindig érzem, tehát így biztosan tudom, hogy akkor volt. Együttlét után 6. nap délutántól a hasamalja fájdogál van hogy nem mindig, olyan érzés mint peteérésemkor. És szédülök is egy nap többször és fáradtnak is érzem magam néha felpuffadva is. Amikor pisilni járok a bugyimon mindig látok fehéres folyást... Ma van együttlét után 8. nap és még mindig ezek a tünetek. Úgy tudom etájt van a beágyazódás. Lehet, hogy sikerült a baba?
2013. ápr. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen lehetséges,hogy sikerült..nekem is ilyen tüneteim voltak,csak nekem szurkált a hasam alja és folyamatosan görcsölt,emiatt sokat jártam ki a wc-re mert mindig olyan érzésem volt,hogy na most jött meg..de nem :) És nekem is fehér folyásom volt a beágyazódásos pecsételés helyett. :)

Nekem az együttlét utáni 7.-8. napon 2-3 fokkal a hőm is leesett,akkor azt hittem,hogy nem sikerült a baba,de akkor volt a beágyazódás és azért esett le..ja és nekem akkor már előjött a kívánósság is,akkor vált gyanússá a dolog :) Meg folyamatosan fájt a mellem még a nemvárt előtt 2-3 nappal is amikor akkor már sosem fájt amikor megjött. :)

Megy neked a drukk!!


38+4 hkm

2013. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* 2-3 tized fokkal
2013. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a drukkot, Neked pedig gratulálok a babához! :)

Tegnap este fele elmúlt a hasfájásom ma reggelre sem jött vissza, helyette kisebb nyomást érzek a hasamaljába néha és egy kicsit érzem a fájást is de nem mindig, és társult mellé derékfájás. Jövőhét hétvégére nem várom. Esetleg reménykedhetek abban hogy baba lesz?

2013. ápr. 28. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen lehet a babában reménykedni,de azért ne éld még bele magad,mert ha ne adj Isten még is megjön a nemvárt,akkor nagyobb lesz a csalódás..sajnos a terhességnek is ugyan olyan tünetei vannak az elején mint a nemvártnak,de persze,az esély az megvan rá!!!Ne add fel!

Drukkolok továbbra is :)

Első voltam.

2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Igen hasonló tünetekkel jár, de én így még neméreztem magam menszesz előtt mint a napokba. Este annyira fájt jobboldalt a hasamalja hogy felriadtam. És azóta is néha meg elég nemjól érzem magam hát hétvégére minden kiderül, azért reménykedem benne ha most nemjön össze akkor legközelebb.:)
2013. ápr. 29. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Na, mi lett? :)
2014. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!