Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a jóslo fájások?...

Milyenek a jóslo fájások? Segitenétek? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Van hogy naon fáj a derekam kicsit görcsölgetek és néha ugy érzem mintha megjött volna nah meg keményedek.Van mikor erös szurás érzek és azt hiszem végem van:)Leirnátok konkrétan mit kell éreznem?vagy ezek már azok?33hetes kismami:)Köszi a válaszokat!!!!!!!!!
2009. szept. 26. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is most kezdődtek...haskeményedés-megjön érzés,amiket te is írtál!Igen ezek már azok:) Üdv:33hetes kismama
2009. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jólvan:)Énis erre gondoltam csak nem voltam benne bizti:)Köszi hogy válaszoltál:)Boldog babavárást:)
2009. szept. 26. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Nekem is ilyen derék fájás és hasgörcs kombinációim vannak minimum 2x naponta és a szemérem csontom is eléggé fáj. Még csak a 29. hétben járok, ez normális?
2009. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A jóslófájás nekem úgy kezdődött, a 38. héten,mintha meg akarna jönni a mensim-görcsöltem.

Vert a víz, a derekam majd leszakadt!

Befektettek 2 napra, NST-n nézték napi 2x.

Kiengedtek,41. héten kellett befeküdnöm, 10 napot húztam rá!

Ha keményedsz, szedj magnéziumot!

De ha aggódsz, mindenképp beszélj dokival!

Szép babavárást, könnyű szülést!

2009. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)Szedek magnéziumot:)Igen engem is sokszor lever a viz meg amiket irtam:(Olyan höhullámaim vannak elsem tom mondani.Sokszor van bennem az hogy elöbb jön a baba nemtudom de fura érzésem van:)Nah mind1 csak legyek már tul rajta:)Mindenkinek boldog babavárást és köszi a válaszokat:)
2009. szept. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!