Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek egy kicsit?...

Segitenétek egy kicsit? Bövebben lennt

Figyelt kérdés

jan 8.-án megjött,13-án elmult...25.-én volt álitolag pé-m.


ma fürdés közben észre vettem hogy valami lennt nagyon kiemelkedik...és nem volt most erös folyásom.

szerintetek most miaz a vmi amit tisztálkodásnál megérintetem?(hülye kérdés):)


2010. febr. 1. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy nem lenne hülye kérdés, de nagyon hülyén van fogalmazva :))


Szóval mi emelkedik ki, és hol?? És mi a konkrét kérdés? Hogy terhes lehetsz-e???!

2010. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdést...mi emelkedik ki ott lent????
2010. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen baba a tervbe van 2honapja béres gravidát szedek:) intim fürdésnél és tisztálkodásnál vettem észre hogy benyultam kitörölni magam,és vastag vmi van ott épphogy benyulok megtudom ériteni:))))))))))))

booocs de másképp nemtudom megfogalmazzniiiiiii

2010. febr. 1. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ott, most pedig ott van a hüvelyedben valami, akkor szerintem mutasd meg a nőgyógyászodnak.
2010. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki azt fogja tanácsolni,hogy menj orvoshoz.


Ha terhes lennél,a méhed olyankor jól fent van és zárt és kemény,nehezen elérhető.

Amit te érzel semmiképp nem babára utal.

2010. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy csak a méhszájat sikerült megtalálnod?Korábban is vizsgálgattad magad alulról? Csak mert velem ez történt kb. 8 évvel ezelőtt, a dokim gratulált, h megtaláltam :)
2010. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia! igen méhszájt megtaláltam:))))))) nemrég jöttem a dokimtol:))))))))))))))))))

kissé megilyedtem,de azt mondta ne piszkáljam:)

2010. febr. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!