Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsákban nagyon lassan...

A petezsákban nagyon lassan fejlődik a baba. Ez véget el kell vetetni a babát?

Figyelt kérdés

Mikor elmentem a dokihoz akkor 5 hetes voltam és 7.0 mm volt a petezsák, aztán 1-hét múlva megint vissza mentem mert kisebb vérzésem és fájásaim voltak írt ki a doki egy UTROGESTAN gyógyszert amit hüvelyen keresztül kell alkalmazni 3x1. és a petezsák akkor 11.3 mm volt.

Vissza kellet mennem 1-hét múlva kontrólra ami a mai nap volt és a petezsák 11.7 mm és azt mondta a doki hogy ne éljem bele magam a terhességbe mert nagyon lassan növekszik az embrió de még szív hangot sem hallott csak petezsákot lát.

Szerintetek keressek fel egy másik orvost és vizsgáltassam ki magam vele hogy most mi az igazság hogy lassan nő vagy fejlődik e ?

Szerintetek mit csináljak nagyon ideges vagyok ..


2013. ápr. 25. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
holnap kell visszamennem kontrollra. De aztis mondta csak elfelejtettem mondani hogy későn fogant...
2013. ápr. 28. 13:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Majd írj , hogy mi volt. Szorítok:)
2013. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma reggel voltam dokinál, és sajnos missed ab.

8hetes vagyok de csak 5hetesnek felel meg.

kérdeztem hogy nem várnánk e még 1 hetet de azt mondta valoszinű ha lenne is majd szivhang akkor beteg gyerek születne...

máj.2. megyek... :(

2013. ápr. 29. 12:18
 14/19 anonim ***** válasza:

de később is foganhatott. Vagy ezt a doki is tudja?

sajnálom :(

2013. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
sajnálom, kitartást neked!
2013. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem a dokit hogy milenne ha várnánk még 1 hetet de azt mondta hogy valoszinű beteg gyerek születne. már több mint 1 hete 11mm a petezsák nem fejlődik...:(
2013. ápr. 29. 13:56
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm:(... Nem adjuk fel van egy 18hónapos kislányunk és szeretnénk tesót!

Azt hallottam a misseb abortusz után nagyon könnyű teherbe esni... majd meglátjuk

2013. ápr. 29. 13:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2013. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok mint te, és én is 2-án megyek missed ab-ra:(. Nagyon szomorú vagyok, de szerencsére nekem is van már egy 4 éves lányom, remélem a következővel szerencsésebbek leszünk! Drukkolok neked!
2013. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!