Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsákban nagyon lassan...

A petezsákban nagyon lassan fejlődik a baba. Ez véget el kell vetetni a babát?

Figyelt kérdés

Mikor elmentem a dokihoz akkor 5 hetes voltam és 7.0 mm volt a petezsák, aztán 1-hét múlva megint vissza mentem mert kisebb vérzésem és fájásaim voltak írt ki a doki egy UTROGESTAN gyógyszert amit hüvelyen keresztül kell alkalmazni 3x1. és a petezsák akkor 11.3 mm volt.

Vissza kellet mennem 1-hét múlva kontrólra ami a mai nap volt és a petezsák 11.7 mm és azt mondta a doki hogy ne éljem bele magam a terhességbe mert nagyon lassan növekszik az embrió de még szív hangot sem hallott csak petezsákot lát.

Szerintetek keressek fel egy másik orvost és vizsgáltassam ki magam vele hogy most mi az igazság hogy lassan nő vagy fejlődik e ?

Szerintetek mit csináljak nagyon ideges vagyok ..


2013. ápr. 25. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tehát akkor most vagy 7 hetes és még nincs szívhang? Hát sajnos akkor valószínűleg a dokinak lesz igaza. 6 hetesen már ált. van szívhang.Picit vártok még, aztán eldől !
2013. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sok mindent nem tudsz csinálni, ha a baba úgy dönt hogy nem marad. :-( Ha megnyugtatna menj el egy másik orvoshoz is, de 7 hetesen már valóban kellene lennie szívhangnak, és ennyi idősen a 11.7 mm petezsák is nagyon pici (és hát már kellene lennie benne valaminek). Hacsak nem később fogant mint középidő (de akkor meg nem lett volna 5 hetesen 7 mm). Ha esetleg elhalna a terhesség akkor sem biztos, hogy műteni kell, magától is jó eséllyel megoldódhat a dolog. Én lehet elmennék másik dokihoz is, és nem élném bele magamat még a terhességbe.
2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak 6+6-on volt először szívhang, pedig naponta nézték, mert kórházban voltam, barnázás miatt:(

Szóval, szerintem még ne add fel. És nyugi, ennél többet most sajnos nem tehetsz. Drukkolok:)

Üdv, 27 hkm

2013. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ holnap mennem kell egy nagy ultrahangra ahol jobb gépek vannak és azt mondta a doki hogy ha ott úgy látják hogy nem növekszik akkor el kell vennie. De amúgy később fogant ..
2013. ápr. 25. 15:44
 5/19 anonim ***** válasza:

szia, én 7+5-nél voltam, és már 9 mm-es voltak maguk a babák, szívhanggal, mindennel...

ha téged megnyugtat a tudat, hogy úgymond mindent megtettél, menj el egy másik orvoshoz, én drukkolok nektek azért!

2013. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi lehet hogy felkeresek egy másik dokit és nem lehet hanem biztos ..
2013. ápr. 25. 15:47
 7/19 anonim ***** válasza:

keress el egyet megnyugtatásképpen.

nekem csak a 8.héten volt szívhang. Mondjuk a ciklusom 28. napján foganhatott a babám. Nem volt semmi gond akkor sem.

2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg egy jobb UH géppel nézik meg a babát, az biztosabbat mutat.
2013. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok még mindíg nincsen szívhang aggodnom kellene?
2013. ápr. 27. 22:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2013. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!