Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom a terhes...

Nagyon aggódom a terhes feleségem miatt. Egyfolytába bepisil. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik nekem hogy a feleségem, 28 hetes terhes már szinte 2 hónapja gyakran bepisil. Erről a témárol nem akar velem beszélni csak elröhögi a témát ha rákérdezek. Már néhány hete óriási betéteket hord, ma este meg egzszerüen rámrémisztett, valami irgalmatlan nagy valami van rajta úgy néz ki mint ha be lenne pelenkázva. És persze már megént az a válasz hogy haggyál már , ez igy szokott lenni. Nem akarom idegesiteni és tovább faggatni, ez másoknál is normális ?
2009. szept. 25. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van akinél előjön, van akinél nem. Lehet teljesen normális. Egy ideig én is pelusban voltam, mert be-becsuriztam, ez ezzel járhat. Utána teljesen elmúlt szerencsére.
2019. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!