Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom a terhes...

Nagyon aggódom a terhes feleségem miatt. Egyfolytába bepisil. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tetszik nekem hogy a feleségem, 28 hetes terhes már szinte 2 hónapja gyakran bepisil. Erről a témárol nem akar velem beszélni csak elröhögi a témát ha rákérdezek. Már néhány hete óriási betéteket hord, ma este meg egzszerüen rámrémisztett, valami irgalmatlan nagy valami van rajta úgy néz ki mint ha be lenne pelenkázva. És persze már megént az a válasz hogy haggyál már , ez igy szokott lenni. Nem akarom idegesiteni és tovább faggatni, ez másoknál is normális ?
2009. szept. 25. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Én is 28 hetes várandós vagyok de velem ilyen nem fordult elő eddig. Még ha nagyon is kell vissza tudom tartani. Javasold neki hogy kérdezzen rá a dokinál... Szerintem...
2009. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egik terhességemnél sem fordult ez elő.Elkellene menni feltétlen orvoshoz,mert lehet belőle komolyabb baj is.Ez persze laikus vélemény,de nem jár együtt a terhességgel az inkotencia.
2009. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Meg kellene nézetni dokival. Én nem tapasztaltam ilyet terhességem alatt. Néha persze előfordul a terhesség előrehaladtával, tüsszentésnél...stb. pár csepp. Nyomja a hólyagot a végén...De nem igy. Ha van fogadott dokitok, hivd fel nyugodtan és kérdezd meg tőle.

Én ezt tudom tanácsolni.

2009. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is így volt elég volt egy kis hapci és már szaladt is mert becsurrant.De azért rá lehet kérdezni.
2009. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Javasold neki az intimtornat, kerdezze meg a dokitol is, de azt terhesen is lehet. A terheles miatt gyengulhetnek a pc izmok, vizelet es szeklettartasi rendellenesseg lehet. Nekem elso terhessegnel ilyen nem volt, szules utan egy par napig viszont igen, nagyon meg voltam ijedve, de teljesen elmult minden panasz.
2009. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2009. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2009. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 hetes babás vagyok és nálam sem fordult még elő egyszer sem és ha nagyon úgy érzem hogy nyom a picikém vagy tényleg kell pisilni én is vissza tudom tartani.Úgyhogy az én véleményem is megegyezik a többiekével hogy ezt az orvossal meg kéne beszélnie.
2009. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Második babám várom,elsővel nem volt ilyen,másodikkal előfordult.nekem is ciki volt,hogy egyet nevettem,és a folt alattam volt.de érdekes,éjszaka feltudok kelni,és nem pisilek be,pedig már a végefelé járok.egyik előttem szóló jól mondta,intim torna,meg azért a dokira kérdezz rá,ha ez napi szinten többször előfordul.
2009. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség után meg pláne befog hugyozni.. ha már most bemegy, szoval apuka felkészülhet. Pelenkázhatja anyucit. Ja meg csak harangozni fogsz járni majd anyukába, ha egyáltalán lesz kedve huncutkodni. Én a helyedben gyorsan lelépnék, inkább fizesd a gyerektartást, jó messziről, és nyugalmad lesz, éjszaka aludhatsz, szabadon oda mész ahová akarsz, keress egy olyat aki még nem szült nem is akar, gondolom inkább a szűk punci mint egy rojtosra szült, szétszakadt vagina, ráadásul be is csurrant, kell ez neked??? na meg a gyerek is ordít naphosszat se éjszakád se nappalod és a haverokat is felejtsd el.
2017. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!