Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam a pici...

Egyedül maradtam a pici babámmal nincs senki mellettem, hogy fogom ezt kibírni?

Figyelt kérdés
még nem született meg az apja nem szeret minket, nem voltunk házasok sem élettársak, csak nagyon szerelmes voltam belé..öt éve ismerjük egymást..tudta h hogy érzek iránta, viszont csak a testem kellett neki, én ennek véget is vetettem volna..ha nem keresett volna meg újra és újra próbáltam őt elfelejteni, de minden a legrosszabbra fordult, mikor kikerült, hogy várandós vagyok, összevesztünk, csúnyán..most négy hónap után beszéltünk újra, és dns apasági tesztet akar, aminek én nem állok ellent mert joga van hozzá, ő az apja a gyermekemnek de nem hisz nekem és a nevét se akarja ha a gyerekre venni, talán még apasági nyilatkozatot sem tesz, ki tudja, vagy a teszt mennyire megbízható...nem akar velünk lenni, nem akarj a kicsit felnevelni, és engem sem szeret..és mással is lefeküdt miután kiderült, h babát várok..pedig szeretem még most is soha jobban senki mást..de nem kellek neki..boldogtalan leszek...én szeretem a babámat mert szerelemből lett...nagyon félek...
2013. ápr. 22. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyű de idővel minden rendbe jön, szép lassan megszokod az új helyzetet, és a babád lesz a legfontosabb. S majd eljön a nap mikor megtalálod azt a fiút aki megérdemel. Kitartás fel a fejjel csak előre.
2013. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
gyerek mellett hogyan fogom megtalálni?:(((
2013. ápr. 22. 19:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 22 évesen szült, egyedülálló anyaként nevelte a kislányát 1 vagy 2 évig. Nem tudom már hol, de összeismerkedett egy hihetetlenül aranyos, rendes fiúval, már össze vannak költözve, közösen nevelik a kislányt és a fiú is úgy szereti a gyereket, mintha a sajátja lenne.

Ez az igaz szerelem, ne érd be te se egy ekkora szennyládával, jobbat érdemelsz és hidd el nekünk, meg is fogod találni!!!

2013. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mondd el a vedononek is a helyzeted, o sokat tud segiteni, ismeri a torvenyi lehetosegeket. A szuleid tamogatnak, testvereid a kozelben laknak, tudnak majd segiteni? Lesz aki bevisz a korhazba? Ezekre koncentralj ne egy olyan emberre, aki nem erdmli meg!
2013. ápr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nincs szükséges ilyen pasira. Aki ebben a helyzetben így viselkedik veled, attól jót később se várj. Nekem a neve sem kellene. Akinek szüksége van rád, az a baba. Neki most egy nyugodt, kiegyensúlyozott mami kell, úgyhogy rá koncentrálj. Ő meg fogja hálálni. Leszel boldog, csak ne tipródj a múlton. :)
2013. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Ananke ***** válasza:

Szia!

Nem értem miért olyan fontos ,hogy a nevére vegye a babát.Főleg,hogy nem is akar titeket!Nem szeretnélek megbántani de szerintem a fiú részéről ez nem volt szerelem csak szex :( Ne vele foglalkozz hanem magatokkal,legyél nyugodt,pihenj amennyit tudsz,hogy boldog,egészséges kisbabád legyen.Amúgy szerintem a te neved is tökéletesen megfelel neki!

2013. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy hiszel benne hogy nem adod fel magad, és tovább lépsz. Tudod attól egy nő még igen is nő marad mert van gyereke. Nyugodtan lehetsz szép és megtethetsz egy férfinak. Annak oka van hogy ha valaki már nem része az életednek. Idővel a félelem enyhül és a helyét az anyai ösztön a szeretet veszi át. Sokan nevelik egyedül neked is menni fog.
2013. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, Kérdező? Mi lett végül?
2014. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!