Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedül maradtam a pici...

Egyedül maradtam a pici babámmal nincs senki mellettem, hogy fogom ezt kibírni?

Figyelt kérdés
még nem született meg az apja nem szeret minket, nem voltunk házasok sem élettársak, csak nagyon szerelmes voltam belé..öt éve ismerjük egymást..tudta h hogy érzek iránta, viszont csak a testem kellett neki, én ennek véget is vetettem volna..ha nem keresett volna meg újra és újra próbáltam őt elfelejteni, de minden a legrosszabbra fordult, mikor kikerült, hogy várandós vagyok, összevesztünk, csúnyán..most négy hónap után beszéltünk újra, és dns apasági tesztet akar, aminek én nem állok ellent mert joga van hozzá, ő az apja a gyermekemnek de nem hisz nekem és a nevét se akarja ha a gyerekre venni, talán még apasági nyilatkozatot sem tesz, ki tudja, vagy a teszt mennyire megbízható...nem akar velünk lenni, nem akarj a kicsit felnevelni, és engem sem szeret..és mással is lefeküdt miután kiderült, h babát várok..pedig szeretem még most is soha jobban senki mást..de nem kellek neki..boldogtalan leszek...én szeretem a babámat mert szerelemből lett...nagyon félek...
2013. ápr. 22. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne tesztet, csináltassátok meg, fizesse ki.


Ráerőltetni nem lehet magatokat, ha nem akarja, de szerintem sokan felnevelnek egyedül is gyermeket a kezdetektől, de az is lehet, hogy nemsokára találsz magadnak valakit, aki szeret a babáddal együtt.

2013. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

mindig bőgök utána....ha tudta h mennyire szeretem miért használt ki annyi éven át...és ha nem kellek?

én most senkivel sem tudnám már elkéépzelni:(

2013. ápr. 22. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Ugy, mint mindannyian, akik egyedul neveljuk.


Majd ha megerzed a kis labai rugdosasat, akkor lesz.rod az apjat egybol. Ez kb 18 hetesen lesz.

2013. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne sírj utána, esetleg sirasd el a kapcsolatot és zárd le! Lehet, hogy könnyű mondani, ill. írni, mert én nem voltam ilyen helyzetben, de ismerőseim közül páran igen.

A babádnak szüksége van rád, a nyugalomra. Ne érezze, hogy feszült és szomorú vagy.

első voltam

2013. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is nyugodj meg, mert a babád érzi ha feszült vagy. Tudom milyen ebben a helyzetben lenni, hisz engem is elhagytak terhesen. Ez a férfi nem érdemel meg benneteket, ha szeretné a dns-t akkor csináltassa meg, és akkor fizetheti is. Próbálj a babádra koncetrálni, most neked ő legyen a legfontosabb. Hidd el idővel te is fogsz magadnak találni egy olyan társat aki elfogad a gyermekeddel együtt. Én is találtam, és most várjuk a harmadik közös babánkat. Ne keseredj el, mert ez a férfi nem érdemel meg benneteket!!!
2013. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, jön a baba és kárpótol!
2013. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
bár ne ebbe a férfibe lettem volna szerelmes, és lett volna annyi erőm, h lehagyom..csak nem találtam mást..biztos nem lennék ilyen helyzetben, ráadásul mindenhol majd szégyenkeznem kell majd mert megejtett lány vagyok...és ha nem adja nevét a gyermeknek abba én bele fogok örülni!:((((((((
2013. ápr. 22. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

T etudod, hogy az ővé, így előbb utóbb a nevére kell vegye. Születéskor lehet, hogy üresen hagyják az apja nevét, de utána szépen elmész a bíróságra és bepereled, mert igenis ez a gyermek az ővé is, nem csak a tiéd, és ha már nem kér abból a csodából mit ők adnak, akkor legalább pénzzel támogasson. Ha 10.000-el hjavonta, akkor annyival! És ha megnyered a pert, utána azzal a végzéssel szépen átmész a gyámhivatalhoz és kérvényezed, hogy írjákj át a gyerkem családi nevét. És akkor kapsz eg yszép új anyakönyvet, amiben már ő szerepel, mint apa.

Hidd el tudom, hogy mit beszélek, mert én ugyan a másik oldalról nézem a dolgokat, de egy cseppet sem bánom, hogy a férjemnek a múltban elkövetett félrelépéséért fizetnie kell. Náluk is ez volt, de még akkor amikor nem is ismertem. Aztán anyósom elődata a storyt és mélységesen meg voltam döbbenve, hogy így álltak hozzá. Én megkeresetem az akkor 5 éves kisfiú anyukáját és egy hosszú pereskedést zártam le. Mára velünk jön nyaralni, minden hétvégén nálunk van, suli szünetek szinte teljesen nálunk és imádja a húgait, és persze ők is őt. Egy percig nem bánom, hogy ő is van! És most már az apja sem. Ő most 15 éves.

2013. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem akarja a nevét ráadni a gyerekre mivel úgy gondolja, h mi nem vagyunk egy család! semmi együttérzés nincs benne, h engem meg a gyereket h fogja majd ez érinteni..szülés előtt nem jön el velem az apasági aláíratni..mert a DNS tesztet akarja..csak hogy ha majd a baba megszületik, akkor az én család nevem lesz a babáé..de azt nem tudom, h a nevét azt csak az ő beleegyezésével lehet adni a picinek ha már egyszer elismerte az apaságit..mert az közös szülői felügyelettel jár ő meg teljesen eláll ettől..hallanis se akar rólunk
2013. ápr. 22. 17:55
 10/18 anonim ***** válasza:

3-as vagyok kerdezo.


Ez a ferfi csak fenntartotta az eveidet.

Miert jart vissza? Mert teged elovett hasznalni,ha nem volt jobb.

Most is azert kuncsorog, mert jo lenne ha keznel lennel kesobb is.


Megmondom neked oszinten, hogy en elhajtanam a fenebe.


Hat kell neked majd sok evi megalaztatas es hansznalat?


Meg ilyen moslek embert!


Na, en most sebtiben elzavarnam aztan nem pazarolnam ra tobbet a draga idomet.


Nem erdemli meg. Most meg nehez, de majd 5 ev mulva azt mondod: "Hogy lehettem ilyen hulye, hogy szerettem."


Az ilyen meg sem erdemli, hogy a gyereket a nevere vegye.


A senkihazi!

2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!