Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudja feledtetni egy kisbaba,...

Tudja feledtetni egy kisbaba, hogy nem lesz mellettem senki karácsonykor? Addigra kb 1 hónapos lesz.

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Elvileg igen, de ez attól is függ, hogy temit érzel és ki az aki nincs melletted!

Hát én mindenesetre veled leszek!

2008. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én igazán ragaszkodom a családomhoz, a páromhoz, de ha mindenki eltűnne a világról karácsonykor, csak kettesben lennék a kislányommal (most 8 hetes) én akkor is boldog lennék. Majd meglátod, olyan múlhatalan gyönyörűség egy kisbaba, semmi nem érhet fel vele. persze hogy jobb családban vagy jóbarátokkal ünnepelni, de hidd el, így is biztosan boldog leszel. Aki a legfontosabb, az ott lesz veled! Majd gondolok rád én is. Sok erőt, kitartást és előre is nagyon boldog ünnepet!
2008. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jól estek a válaszok. Úgy néz ki kettesben fogjuk tölteni a szentestét a kisfiammal, akit novemberre várok. Mégegyszer köszönöm, félek a karácsonytól.
2008. szept. 23. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:

miért nem lesznek melletted?

tavaly karácsonykor már terhes voltam,és azt hittem feledtetni tudja,h az első kari apu nélkül,de naon nehéz volt....nem lesz könnyű,de nincs barátnőd,vagy valaki aki veled tudna lenni????

2008. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!