Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül a toxoplasma...

Mennyibe kerül a toxoplasma vizsgálat?

Figyelt kérdés
Van macskám, de ezt hiába mondtam a nőgyógyásznak, ő csak annyit mondott, hogy pénzbe kerül a vizsgálat és ha akarom, akkor kérjem a laborban a többi mellett. Szerinte 3000 Ft körül van, de eddig a neten csak magasabb árakat írtak mások. Jó lenne tudni, mennyi pénzzel készüljek...

2013. ápr. 21. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen csinálták, lehet, mert sztk.-ba járok nőgyógyászhoz, és ha indokolt, gondolom megcsinálják tb.-re.
2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk 5e
2013. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz meg, hátha a háziorvosod felírja ingyenesre.
2013. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen pl 5600 Ft! De ha háziorvosod ad beutalót akkor ingyenes !!
2013. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nodokim írta ki, tb-re. Ingyenes volt, mind a kettő, mert mikor az elsőt néztek, kb akkor kaphattam el, es utána kellett meg egy, hogy mi újság
2013. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán ingyenes volt. Nincs választott orvosom, a háziorvossal beszéltem meg, nem volt vele macera. A védőnő amit adott vérvételes papírt, azon is ott van. Beszéld meg vele, neki is tudnia kell ezt.
2013. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Pesten tök ingyenes volt,a legelső vérvétellel együtt vizsgálták.Ha van cicád szerintem felesleges fizetned a vizsgálatért.Mióta van cicád?Előtte is érintkeztél macsekokkal?
2013. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Szeged mellett lakom, nekem is van macskám, a védőnő ajánlotta fel ezt a vizsgálatot. 3000 ft-ba került. Nekem 2 havonta ismételni kellett,mert a papírt idézve "határérték" lett az eredmény. Hogy ez mit jelent, arról már nem tudott mondani senki semmit, na de mindegy. Az ismétlésekért már nem kellet fizetni, mert a vizsgálószerv kérte. Én is csak később olvastam itt a neten sokaktól, hogy meg lehet oldani ingyenesen is.
2013. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!