Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor vizsgálat...

Terheléses vércukor vizsgálat ráér 25-26 hetesen?

Figyelt kérdés

A héten mentem volna terheléses vércukor mérésre, 24 hetes vagyok. Viszont vasárnap beteg lett a 3 éves lányom, nincs kire hagynom, így nem jutok el már a héten a vérvételre. Remélhetőleg jövő hétre meggyógyul a drágám, és kedden el tudok menni, akkor 25+3 hetes leszek. Viszont ha még akkor is beteg lesz, akkor szintén nem fogok tudni elmenni. Már hétfő óta szed gyógyszert, de még mindig elég ramatyul van, nem tudom meggyógyul-e hétfőre, hogy mehessen oviba, én meg menjek intézni a dolgaimat. Nem gond, ha nem 24 hetesen megyek a vérvételre, hanem csak 25, vagy 26 hetesen? Hétfőn megyek szakorvosi vizsgálatra is, a védőnőm biztosan kérni fogja a vérvételes eredményemet, dehát mit csináljak, ha egyszer nem jutok el, mert ápolom a gyerekemet? Szerintetek gond lesz vagy nem?


Köszönöm.


2013. ápr. 10. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 27 hetesen volt.
2013. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem állítólag 28 hetesen lesz.
2013. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem nem lesz gond, ha később csinálják.

A védőnőm engem most küldött, de nem szóltam neki, hogy nem fogok tudni menni, csak hétfőn tudja meg amikor megyek a szakorvosi vizsgálatra, ha oda is eljutok egyáltalán. De már kicsit megnyugodtam, ezek szerintem nem olyan mint az Afp, hogy annyira fontos lenne a levétel ideje. 1-2 hét csúszás nem gond. Remélem legalábbis.

2013. ápr. 10. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 25 hetesen voltam. Én úgy tudom, hogy a 28. hétig kell megcsinálni. Nem olyan fontos az időpont, mint az AFP-nél.
2013. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!