Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCO+IR-esek! Milyen gyakran...

PCO+IR-esek! Milyen gyakran és milyen ellenőrzésre jártok ezek miatt a betegségek miatt? Metet hogy szeditek?

Figyelt kérdés
Végre, végre úgy tűnik pozitívat teszteltem. PCOS és IR mellett, Leiden mutációval megspékelve. Ha beigazolódik, hogy tényleg babát várok, milyen gyakran kell mennem inzulin ellenőrzésre? Próbálok már a héten eljutni, de változások vannak az orvosomnál. A metet meddig szedtétek? Terhelés mikor volt?
2013. ápr. 21. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Gondolom a vérhigítót kapod már, azzal kell gyakran kontrollra járni majd. Az inzulint terhesen már nem nézik csak a cukrot. Először 14 majd 24 hetesen. Én metet a 34. hétig szedtem napi 3*1000 adagban. Diétát szigorúan tartani kell végig.
2013. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem kapom még a vérhigítót, mert még csak tegnap és ma teszteltem pozitívat (legalábis úgy tűnik, még nem merem elhinni)... Ezek szerint már holnap mennem kelene a dokihoz, hogy adjon beuatlót a vérellátóba?
2013. ápr. 21. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ha leidenes vagy akkor azonnal doki és vérhigító.
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérellátóba? nem, vérhigítót fog felírni neked.
2013. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én nem vagyok leidenes, de PCOS/IR-es vagyok és babás :) 8. hétre kért az orvosom egy próbareggelis (nem nagy terheléses) cukor/inzulin mérést, azt mondta, hogy komoly terhelést csak a 12. hét után, de akkor 2x lesz még. A metet 12. hétig kell szednem, 10. héttől fokozatosan csökkentenem kell, nem szabad hirtelen abbahagyni. :)
2013. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!