Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki április végére van kiírva szülésre? Hogy érzitek magatokat? Testileg, lelkileg?

Figyelt kérdés
Dél-pesti kórházban esetleg valaki?

#terhesség #39. hetes
2013. ápr. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én másfél hét múlva szülök a kiírás szerint.Minden ok, semmi jósló,semmi görcs.Viszont elkezdtem nagyon vizesedni.Azon kívül jól vagyok.Vidéken fogok szülni.
2013. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én május 9-re vagyok kiírva, de gondoltam, írok.

Én is jól vagyok, ma enyhe görcs, de elmúlik...

2013. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A vizesedés nálam is megvan- a kezeimen.

Hogy készültök a szülésre? Apás lesz? Fájdalomcsillapítást kértek?

2013. ápr. 19. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Május 2.-ára vagyok kiírva, de már most mennék szülni, mert ha nem úgy mozog a meleg miatt én teljesen bepánikolok.

Egy kicsit vizesedek, de 23 kg-ot híztam :s

Fájdalomcsillapítást fogok kérni. Nem készülünk apás szülésre, mert párom nem bírná, de lehet én sem szeretném ha úgy látna. Jó a kapcsolatunk, de ez más...

2013. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Május 9-re vagyok kiírva, de én is szívesen szülnék már mert én is nagyon parás vagyok én is figyelgetem folyamatosan a mozgását. Sokat nem híztam, nem vizesedek, viszont nagyon sokat keményedek.
2013. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, én sem akarom, hogy úgy lásson a párom... Azért bejön, de amikor élesbe fordul a helyzet, vagy a úgy fog állni, hogy ne lásson "mindent", vagy megkérjük hogy menjen ki... A helyzet hozza! :-)

Így a vége felé amúgy is kevesebbet mozognak a babák, szűkül a hely, inkább csak fészkelődnek. Nálam este indul be, amikor már pihenünk.

Hol szülsz?

2013. ápr. 19. 13:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel töltitek a napjaitokat?
2013. ápr. 19. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Sütés főzés.Próbálok minél több sütit megsütni, mert szülés után egy darabig nem lesz rá időm:)
2013. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!