Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hét az amikor már...

Hányadik hét az amikor már meg lehet tudni a baba nemét? Persze csak ha Ő is úgy akarja!?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az előző terhességemnél írtam a kiszemelt UH rendelőnek (4D Genesis), azt válaszolták, hogy a 14-15. héten már nagy biztonsággal meg tudják mondani.

14 hetesen voltam náluk (kereken 14+0), és amint széttárta a babám a lábait, azonnal egyértelműen megmondták, hogy fiú.

A kistesóval 13+6 naposan megyünk, két hét múlva, és ezúttal is biztos vagyok benne, hogy ha a babám engedi, meg tudják majd mondani a nemét.

2013. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, hogy még nem olyan "szépek" abban a korban, de attól még nagyon szeretném látni úgyhogy nem is nagyon variáltunk ezen!

Amúgy holnap töltöm a 11. hetet úgyhogy hozzátok képest még nagyon gyerek cipőben járunk! :)

De az, hogy voltaképp ki is lakik a pociban teljesen mindegy csak kíváncsiak vagyunk rá!Nem fontos, hogy lány vagy fiú, csak meglegyen minden apró kis porcikája és azok is a megfelelő helyen!

Gratulálok amúgy még egyszer mindenkinek! :)

2013. ápr. 19. 11:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. az első kisfiamnál az orvos nem akarta megmondani, hogy látta e vagy sem azt nem tudom, de 18 héten megmondta már. előtte nem is szokta ő. a második babámat most várom ausztriában, a doki aztmondta, ha annyira jól fekszik megmondja. hát jól feküdt, így 100%-ra megmondta hogy fiú a második is. azóta már kétszer megerősítette. amúgy 12-13 héttől lehet látni. de ilyenkor biztosra normál UH-n csak a fiút lehet megmondani.
2013. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!