Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezted a baba beágyazódását?...

Érezted a baba beágyazódását? Volt jele? Mit éreztél? A ciklusod hányadik napján?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet érezni.
2013. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan beágyazódást nem. De volt mellé émelygés, hányinger, álmosság. Nem emlékszem, hogy hányadik nap volt.
2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan a beágyazódást nem ,de én belázasodtam akkor és majd leszakadt a derekam,és nagyon sok volt a savam(ami elötte sosem),azt hittem elkaptam valamit mert nagyon szarul voltam és ez 2 napig tartott és minden elmúlt ,de mint utólag kiderült baba miatt volt! Azóta sem voltam rosszul teljesen jól viselem terhességet! 32hkm
2013. ápr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, érezni nem éreztem semmit, de kb. a peteéréses napok után 6 vagy 7 nappal - remélem jól emlékszem - volt egy kis barnázás, semmi más tünetem nem volt, de mivel előtte soha ilyet nem tapasztaltam, sejtettem, hogy talán most sikerült :), a terhességi tünetek nálam valahogy a 7-8. hét táján kezdődtek, előtte semmi bajom nem volt, de 6+1 hetesen voltam dokinál és már akkor 3,2 mm volt a babám crl-je és dobogott a kis szíve :) 33+2 hkm
2013. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éreztem, a peteérést követő 7. napon. Lényegében olyan érzés volt, mint a peteérés: egyik oldalon kis hasfájás, görcsölgetés, de nem volt hasonlítható egy menst-s görcshöz.
2013. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Volt! A mensi előtt 4-5 nappal délután a teraszon hirtelen begörcsöltem. Egy fél órát tartott mensi görcs-szerű. Utána a pici barna folt a bugyin és a klotyópapíron. Aztán a mensi késett, rá két napra pozitív lett a teszt. Persze azt a görcsöt és barnázást nem gondoltam akkor a beágyazódásnak. Így utólag viszont biztos vagyok benne.
2013. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért tettem fel a kérdést,mert görcsölök és a derekam is fáj.Jövő szerdára nem várom,de nem tudom mi ez az érzés!

2013. ápr. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!