Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hét az amikor már...

Hányadik hét az amikor már meg lehet tudni a baba nemét? Persze csak ha Ő is úgy akarja!?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
12
2013. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

azért a 12 hét nem teljesen egyértelmű még,

a 18 héten már bizton mondhatni meg a baba nemét,ha ő is közreműködik,bár így is adódhatnak meglepetések :)

2013. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 14. héten szépen mutatta magát a babám, 4D-s gépe volt a dokinak, mégis csak azt mondta: valószínűleg fiú. És később a 18.héten mondták biztosra, akkor is mutogatta magát...
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!A 15. hét környékén szeretnénk elmenni először 4D-re hátha szerencsénk lesz! :)
2013. ápr. 18. 20:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos, arra készülj, kedves kérdező, hogyha kislány, akkor lehet bizonytalankodás. Mi a 12. héten voltunk először 4D-n. Akkor azt mondták, hogy 80%, hogy lány. A 16 hetes mezei orvosi uh-on már én is láttam (pedig elég rossz gép volt), hogy nincs kuksi. Aztán aznap elmentünk 4D-re is, és ott már 100%-ra mondták, hogy kislány. A 18. heti genetikain is kislányt mondtak. Szóval, a 15. héten már számíthattok közel biztos tippre. :)

Ha fiúcska, akkor azt 100%-ra is meg tudják mondani, ha úgy akarja. (A mi kislányunk szerencsére nagyon jól tartotta magát, vagyis a virgácsokat, lehetett látni ám mindent... :))


22 hkm

2013. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem 100%-ra veszem amit mondott az UH-s doki, de a 15. Hétben azt mondta a 4D ultrahangon, hogy ő már most megmondja, hogy kislány!:)

De, a 19. Heti UH-n remélem megerősítik:)


17hkm

2013. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy együttműködős kedvében lesz a babóca! :) Bár a 15. hétig még kitépem az összes szál hajamat, hogy vajon kukis vagy nem!


Gratulálok a két Kishölgyhöz! :)

2013. ápr. 18. 22:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Ó mindegy az, lényeg jogy egészséges nagyhangú baba legyen:))

Alig várom, hogy már mehessek a kórházba és megszûlessen:)


Egyébként, a várandósságom 5-6. hetében teljesen kiakadtam, ha alaki azt mondta, hogy kosfiú lesz! Nem értem miért:))

Hiszen tényleg örülök mind a kettőnek!

Mennyi idősek vagytok?

Amúgy meg úgy elröppen az idő, hogy észre sem veszed:)

Én is tegnap észleltem rá, hogy Te jó ég, mindjárt félidős leszek:)))


Utolsó voltam:)

2013. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De feledékeny vagyok!!! GRATULÁLOK!!!!!:)))
2013. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét esetben 12 héten mondták meg a nemét, mi is láttuk. Viszont én nem mennék ilyen hamar 4D-re (3D) mert még felesleges, inkább a 32.hét körül,mert olyankor már kezd pufók lenni, csinál vicces dolgokat és szebb látvány:-)
2013. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!