Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig mondható normálisnak...

Meddig mondható normálisnak hogy nem mozog a baba? Hanyadik héttől jelent bajt?

Figyelt kérdés
20. Hetet töltöm szombaton és még mindig semmi! Van valami baj?
2013. ápr. 18. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi..én is a 20.hét utántól éreztem már napi rendszerességgel,addig csak elvétve éreztem,és abban sem voltam biztos,hogy ő volt az..most már innentől kezdve bármikor érezheted nyugi..még nem vagy lekésve semmiről sem,eljön majd az az idő is,amikor már fájni is fog :)

Azért maxa 25.hétig el kellene kezdened érezni a babát mozogni,mert akkorra már az első babás kismamáknak is érezniük kell.

Boldog babavárást.


37+2 hkm

2013. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ultrahangon látták, hogy mozog? Mert ha igen, akkor nem baj, hogy nem érzed, de ha ott sem mozog, akkor baj van, bár akkor már nem engedtek volna haza szerintem!
2013. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!