Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt nálatok elöször...

Mikor volt nálatok elöször szívműködés?

Figyelt kérdés
Én 6-7 hetes vagyok 13 mm-es a petezsák de még szivműködés nem látható. A vérvétel szerint a hcg 2100ről 5900 re nőtt hat nap alatt. Hétfőn kell mennem uh-ra. Akkor már kell legyen szívműködés? Remélem lesz mert már volt egy vetélésem és most nagyon szeretném ha minden rendben lenne.
2009. szept. 24. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később fogant és még azért nincs, ne aggódj. ;) Nekem a 7. héten volt először. A barátnőmnek még később, neki a 8. héten, mert nála is később volt a fogantatás.
2009. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia mizus majd irj ám hogy mizus van?

De biztos jol vagytok..:-))

Irj majd hogy mik vannak veletek ha voltál dokinál...

Puszi és drukk egy 18 hetes km.

2009. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó nagyon aranyos vagy reggel megyek uh-ra majd délután irok mi lett.
2009. szept. 27. 19:45
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos hétfőn kiderült hogy elhalt a terhesség és tegnap megműtöttek másodszorra is. Most nagyon kivagyok. Mindenki másnak több szerencsét a baba dologban!!!
2009. okt. 1. 08:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia utolso vagyok.

Hát én nem is tudom mit mondjak nagyon sajálom.:-((

Együtt érzek veled komolyan.

Doki nem mondott semmit?

De ne add fel neked is lesz egy pici babád hamarosan ne aggodj!

Majd irj mi van veled azért ha van kedved!

És fel a fejjel mégegyszer és ami fontos ne add fel!!!

2009. okt. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!