Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi var ram? ARh-negativ a...

Mi var ram? ARh-negativ a vercsopotom, tudom kapok valami antiszerumot, es a babanak nem lesz baja? Ugye egeszseges lesz?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Az első babánál nem okoz gondot az RH összeférhetelenség. Antiszérumot a szülés után adnak, ha baba RH+ lett. Így a második babánál megint üres lappal indulhatsz. Én nekem mind a három lányom RH+, én meg RH- vagyok. Mindannyian egészségesek. Ne aggódj, csak egy szuri szülés után, és legalább megtudod a abád vércsoportját is (amúgy nem nézik meg).
2008. jún. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én B RH neg vagyok!Semmi gond nem lesz!A párom pozitívos így biztos h a babónk is pozitív lesz,ezért amikor megszületik akkor kapok ellenanyagot!Első terhességnél,sőt még a másodiknál sincs gond!Nyugi!Először én is nagyon betojtam de aztán megnyugtattak!

Boldog babavárást!

27 hetes kismama

2008. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,a babanak semmi baja nem lesz,a szurit szules utan kapod.
2008. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg akkor lehet a baba +, ha apa +, de hallottunk ár kivételekről is.

Gond semmiképp nem lesz, legalább 3X néznek majd ellenanyagot, de első babánál nem szokott gond lenni.

Szülés után, ha a baba +, akkor kapsz injekciót, és semmi baj nem lesz, ne félj.

Én is megilyedtem, mikor megtudtam, de sokat olvasta utána, meg érdeklődtem, és vlaóban csak ennyiből áll az egész:-)

2008. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!