Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion, Elevit vagy Gravida?

Femibion, Elevit vagy Gravida?

Figyelt kérdés
Ti melyiket szedtétek/szeditek,és miért?

2013. ápr. 17. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én teherbeesés előtt kezdtem el a Gravidát. Nem volt semmi gond vele. Aztán a 6-7. héttől miután bevettem, azonnal ki is hánytam. Most a Hipp Natalt iszom. Kevesebb benne a vitamin, de vas és folsav van benne és legalább bennem marad. Jövő hónapban viszont Femibiont veszek, a doki is azt ajánlotta, de most már nagyon nem volt rá keret :(
2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

első lányomnál elevitet szedtem, 30 kg híztam (természetesen nem csak emiatt), végig hánytam

másodiknál gravidát: 12 kg híztam, elsp hetekben némi rosszullét fogmosáskor

mind a kettő szépen időre született, egészséges, okos gyerekek.

most femibiont szedek, ugyan még az elején vagyok, de nagyon jókat hallottam róla, fogytam 1,5 kg (szigorú ch diéta miatt) és nagyon jól vagyok. Viszont baromi drága :(

2013. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Elevitet szedek, semmi bajom tőle, az orvosom mondta, hogy ezt szedjem, én meg megbízom benne.
2013. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gravidát szedem, és nincs semmi bajom :)
2013. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!