Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért múltak el a tüneteim...

Miért múltak el a tüneteim 10+4hetes terhesen? Baj van?

Figyelt kérdés

4.napja hogy minden tünetem csak úgy eltünt egyik napról a másikra!

a mell fájásom már a 6.hét környékén megszűnt,kb két hétig fájt és nőlt egy picit,a méret az megmaradt!

utána jöttek a rosszullétek,amig elég durvák voltak egészen szombatig.és azóta semmit nem érzek!

De amúgy nincs hasfájásom,nincs folyás nincs vérzés.csak egyszerűen nem érzem a terhességet.

Aggódom mert az elöző terhességemnél is így volt,de akkor elég erős görcseim voltak,amik utaltak a bajra egyből!

Hívtam a dokit,azt mondta nyugodjak meg ez normális,amíg nem görcsölök addig biztos nincs baj!

Más is járt így hogy ilyen gyorsan megszüntek a tünetek???


2013. ápr. 16. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tankonyvi eset vagy akkor te is :) nálam ugyanez volt! A 10. hét körül egyik napról a másikra elmúltak a tüneteim.

Ne aggódj, nincs semmi baj! :)


Egy 4 honapos kislány anyukája

2013. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hét körül múltak el.A magam részéről örülök neki, mert nagyobbik fiammal szó szerint végighánytam a terhességet és most is pokoli volt az első 12 hét.Iszonyatosan gyenge, állandóan fáradt, nyűgös, fejfájós, mellfájós, émelygős, hányós voltam.Ne aggódj, sőt élvezd ki:)
2013. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, hát én mondanám, hogy nyugodj meg, de én ugyanebben a helyzetben vagyok, és én is nyugtalan vagyok! :) Én pénteken töltöm a 12. hetet, és körülbelül 2-3 hete elmúlt minden tünetem, tényleg semmit de semmit nem érzek, minden elmúlt. Elképzelhetetlen, felfoghatatlan, hogy lassan már egy 6 centis baba van bennem :) És akárkinek mondom, hogy milyen furcsa ez, mindenki hülyének néz, meg hogy nem hogy örüljek neki. :) Őszintén? Szívesen lennék rosszul reggelente. :) 1 hét múlva megyek orvoshoz, akkor derül ki, hogy jól vagyunk-e :)
2013. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nagyon remélem hogy ennyire szerencsés vagyok,és azért van ez.

Nem azért mert baj van,én is jövőhéten megyek dokihoz,de addig igyekszem nyugodt maradni!

Talán egy dolog ami változatlan,az hogy nem igazán tudok nagy wc-ni.lehet hogy ez miatt nem vagyok annyira kétségbe esve.mert az elöző terhességemnél ott hasmenésem is volt mikor elment a baba!

2013. ápr. 16. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Detto....11. Hét, pár napja semmi tünet...minden elmúlt, csak székrekedésem lett és gyulladt pattanásos bőr pedig korábban yzép volt
2013. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gabszem ***** válasza:
nálam is ilyenkor múlt el.
2013. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ötös!

Nekem is van egy csomó pattanásom!

Már teljesen kivagyok miattuk,és olyan meggyötört az arc bőrőm.akármit kenek rá semmi nem használ!

2013. ápr. 16. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismét ötös:)

Még alapozóval sem tüntethető...ez a reménysugar, hogy minden oké:) csak emberek közé nincs kedvem menni:)

2013. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11 hetes a picikem pociban, egy hete semmi tünet, ma viszont 3* egyertelműen rúgott, szóval gyanítom nincs gond:-) második baba:-)
2013. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11 hetesen rug és érzed?
2013. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!