Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaphatok tanácsot anyukák?

Kaphatok tanácsot anyukák?

Figyelt kérdés
5 hetes kismami vagyok, a párommal 8 hónapja vagyunk együtt, és sajnos az utóbbi időben nem felhőtlen a kapcsolatunk. A szüleim szerint nem hozzámvaló, bár a szüleimmel sem jó a kapcsolatom a nevelőapám miatt, de ez egy másik történet. A barátom szülei sem egyszerűek.. Egy boldog családra vágyom, de minden és mindenki ez ellen van.. Mit csináljak? Abortusz ellenes vagyok.. De ilyen közegbe szülessen meg ez a baba, aki nem tehet semmiről? Nagyon elvagyok keseredve.. Jó lenne ha valaki adna tanácsot.
2009. szept. 24. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben csak az a kérdés, hogy a párod szeret e téged, és szeretné e a babát, ha megtartanátok??? ha igen, akkor szerintem csak az a fontos, hogy mindketten egy család akartok lenni majd a kisbabával. ha a párod mellettetek áll, akkor nem kérdés.
2009. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod érdekes kérdés, már fogalmam sincs hogy ki mellett áll.. Azt mondja mindent megtesz majd értünk, de én nem ezt érzem... Anyuci szeme fénye.. ha érted mire gondolok. 27 éves vagyok. Ilyen idős korban nem akarok abortuszt..
2009. szept. 24. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom! Nem felhőtlen most a kapcsolatotok...de mit éreztek egymás iránt?? Ha szeretitek egymást és efelől egyikőtökben sincs kétség akkor ez a lényeg!!! Nem a szülők véleménye és hozzáállása, majd megenyhülnek ha megszületik az unoka!

Az a lényeg, hogy ti legyetek egy boldog család és akkor a pici is boldog és kiegyensúlyozott lesz!!

2009. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást...
2009. szept. 24. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem kérdés, hogy megtartsd-e!! Egy kis élet van alakulóban odabent, ne feledd! Én biztos megtartanám (nagyon abortusz ellenes vagyok.)
2009. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.. Nagyon nehéz időszak most ez... :(
2009. szept. 24. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!Az én Drágám is anyuci kicsi fia,ráadásul a kedves mama hatalmas botrányt csinált mikor megtudta hogy terhes vagyok,mégis a boldognál is boldogabban vátjuk a Picit,és nagyon nagyon szeretjük egymást!

(Időközben a kedves mama is mintha megenyhült volna...)

Ti már egy külön család lesztek,vagytok.Szerintem hidd el,ha azt mondja,hogy mindent meg fog tenni Értetek.

Csak pozitívan!


28 hetes kismami

2009. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd,h. a családotok közétek álljon! Tudom, ez nem egyszerű, meg kell érte harcolnotok, de mindkettőtöknek akarnia kell! Az a baba biztosan mindent megváltoztat, ha megszületik, a nagyszülőket is megváltoztatja!

Pont ezért kell erősnek lennetek, mert mindenki ellenetek van, ne hagyjátok,h. ők győzzenek! Ha szeretitek egymást, igenis szülessen meg az a pici baba. Kitartás!

2009. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!