Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás segitséget tanácsot...

Hányás segitséget tanácsot kérnék! Kaphatok?

Figyelt kérdés
Kisfiamban tegnap reggeltől déig semmi nem maradt meg. Elvittem a dokihoz kapot b6 injekciót, este megint hányt de csak egyszer. Ma reggel ismét hányt egyszer majd megint most mégegyszer tehát nem ugy mint tegnap. A doki mondta tegnap ha továbbra is hányna vigyem be a korházba. Ikergyermekeim vannak nagyon nehéz megoldani ezt szerintetek vigyem vagy ne? Mit tegyek?
2010. okt. 2. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

én visszavinném, mégha nehéz is megoldani. egyrészt,ha vírus, akkor a másik ne legyen legaláb beteg, és nehogy kiszáradjon a kisfiad, mert ahogy olvasom, gyakorlatilag minimális mennység maradhatot benne. nem írtad mennyi idősek.

hangsúlyozom! én bevinném!!

2010. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz igy tanácsot adni ...

Milyen a baba általános állapota, közérzete?

Mennyi idős? Mert minél fiatalabb, annál labilisabb a folyadékháztartása.

Megmarad benne valamennyi folyadék? Ha igen, és iszogat, és a hangulata sem rossz (tehát figyelmes, érdeklődő), még várhatsz vele.

Ha viszont bágyadttá, aluszékonnyá válna, és a folyadék nem marad meg benne, én minimum visszavinném az ügyeletre. Próbáld hidegebb folyadékkal, kortyonként itatni!

Jobbulást!

2010. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is visszavinném, holott mi nem rohanunk mindennel dokihoz!Ha nem megy a hasa, adhatsz neki dedalon kúpot!!Persze kor függő!Itass vele hideg teát, de csak 1-1 kortyot 10 percenként!
2010. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játszál ezzel,én szinte mindennapomat a dokinál töltöttem a multhéten,mégis bekerültünk a kórházba,ezzel a hányás hasmenéses témával.
2010. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!