Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy császáros leszek...

Lehet hogy császáros leszek söt bisztos de én nagyon félek söt retegek északánkét nem birok aludni rémálmaim vannak hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nyugodj meg, mert nem fogsz semmit érezni. nem is láthatod. hamar kész és összevarrnak.. te már csak a varrást és a babát fogod látni. Ez lebegjen a szemed előtt. Hátha mégi tudsz majd simán szülni, bármikor változhat a helyzet, de ha nem akkor sem kell aggódni, az orvosok fel vannak készülvs.
2008. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Miért biztos, hogy császáros leszel? Te magad is indokoltnak érzed, vagy csak a doki így gondolja és nem is igazán magyarázta el esetleg, hogy mi miért történik? A félelem legfőbb oka a tudatlanság mindig. Először is tudj meg minden részletet, miért van szükség a császárra, ha nem az lenne, akkor milyen veszélyekkel kellene számolnod, stb. Valószínűleg, ha mindezt értelmesen elmondják és te józan ésszel végiggondolod, máris csökken a szorongásod.

Ha elkerülhetetlen a császár, gondolj arra, hogy ez a babád és a te érdekedben történik, biztos nem lesz kellemes, na de a sima szülés se feltétlenül az! Keress olyan kórházat, ahol biztonságban érzed magad és ahol a császár után gyorsan megkaphatod a babádat és keress olyan orvost, akiben megbízol.

A császármetszés ma már rutin műtét, legrosszabb esetben is csak lesz néhány kellemetlen napod, amikor fájni fog a vágás helye - ezzel jár, ezt el kell fogadni. De ennél rosszabb nemigen történik. Ne aggódj és sok boldogságot a picihez!

2008. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el nem kell félni semmitől.Én is császáros voltam, bár normális szüléssel indult és sok-sok óra és vajúdás után sem sikerült megszülnöm téraránytalanság miatt.Mikor bevittek a műtöbe és beadták az érzéstelenítőt nagyon megkönnyebbültem, mert tudtam, hogy már nincs veszélyben a babám!!!És ez a legfontosabb a kicsike.Hidd el a császár az ő és a te biztonságotokat és egészségeteket szolgálja.Pár napig rossz lesz és fájni fog, de hidd el, mikor meglátod a babát már az sem fog érdekelni, hogy mennyire fáj!!Ne félj, inkább figyelj a babád növekedésére és a tested változásaira, nagyon érdekes, én imádtam terhes lenni!Sok- sok boldogságot és egészséges babát kívánok!:)
2008. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!