Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes +5napos kismama...

38 hetes +5napos kismama vagyok. Tényleg ekkora gond lenne hogy még biciklizek?

Figyelt kérdés
Elég messze lakok a központtòl, buszközlekedés nem igazàn van, autò is elég ritkàn. Mostanâba egyre több környékbeli megszòl h már nem szabadna bicikliznem.. De nekem semmi problémàt nem okoz igazàbòl, de beleültették a bogarat a fülembe... :/
2013. ápr. 12. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod tartani az egyensúlyt, a nem okoz gondot a tekeres, ha nem katasztrofális az utak állapota, akkor nyugodtan. En Hollandiában elek - a szomszédban a kismama a szules reggelen meg biciklivel ment bevásárolni. :D
2013. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma! Ha te bírod magad akkor miért ne?

Ha mag messze laksz és nincs más lehetőséged akkor gyalog is érhet bármi probléma.(de nem fog)Vigyázz azért magadra! jóegészséget neked és a babádnak is! :))

2013. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ahogy érzed :-)Mi is nagyon messze lauknk mindentől,az ovi 2 km,gyalogolni nem bírtam,de a nagyobbat vinni kellett,maradt a bicikli.15-én szültem,14-én még bicóval vittem a kislányom...Semmi gond nem volt,nem fájt semmim,39+4 napra született a pici.Csak arra vigyázz,hogy nehogy eless,ilyenkor már az egyensúly nem olyan,mint terhesség előtt.De egyébként lehet biciklizni,nem ártalmas a babára nézve.Az első terhességem alatt engem is riogattak,hogy baja lesz a gyereknek,meg hamarabb nyílik a méhszáj,stb.Ahhoz képest a40.hétig kerékpároztam,utána is csak azért nem,mert befektettek,végül operáltak a 41.héten,mert nem tágultam.

További boldog babavárást,és könnyű szülést neked!!!Üdv:2 kislány anyukája

2013. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem most kezded el, ezért nem gond. Én is biciklizem (viszem a 2 éves lányomat is), a védőnőm tud is róla. 37 hetes múltam.
2013. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugodtam. :) Csak már idegesít, hogy beszòlogatnak, h már nem szabadna, milyen hülye vagyok, baj lesz ebből stb, holott sztem se ártok vele semmit...
2013. ápr. 13. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan, baj bármiből lehet, akkor is, ha nem te vagy a hibás. De jobb nem is gondolni ilyenekre.

Úgyis érezni fogod, ha már nem leszel olyan stabil! Bár szerintem most már ilyen nem lesz :)

2013. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!