Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felhívhatom a fogadott orvosom...

Felhívhatom a fogadott orvosomat, ha aggódom valamiért és meg szeretném beszélni vele?

Figyelt kérdés
Ti fel szoktátok hívni, ha kérdésetek van?
2008. jún. 13. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hívtam mikor tényleg nem tudtam a helyzettel mit kezdeni,amúgy inkább itt érdeklődöm vagy a védőnőmnél.Attól függ sztem mennyire súlyos a problémád..én nem szeretem zargatni feleslegesen hiába fogadott dokim.
2008. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
hát ha már fizeted, nyilván azért fogadtad, hogy különbül foglalkozzon veled, mint egy sztk-s orvos. Most azonnal hívd fel és beszéld meg vele mi van. Ha megsértődik le kell cserélni, de nem fog sértődni!!
2008. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem felhívhatod. Én mondjuk még kérdés miatt nem hívtam. Szerintem akkor mindennap legalább 3x beszélne velem.:) Én hétfőn megyek hozzá, addig irogatom ami eszembe jut és ott majd bombázom a kérdésekkel:) 17 hetes kimami
2008. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alacsony lett az AFP, és azt akarom megbeszélni vele. Legközelebb 3 hét múlva találkozunk.
2008. jún. 13. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!A védőnőd hejben van mutasd meg neki az eredményt ha azt mondja,hogy minden rendben van elfogathtó az eredmény akkor kár zavarni az orvosodat,de ha azt javasolja beszélj vele akkor nyugottan hívd fel.Sok sikert!
2008. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
AFP eredmény elég fontos dolog, emiatt hívjad nyugodtan! Sőt. Lehet hamarabbra visszahív, hogy megvizsgáljon. Hívjad! És ne idegeskedj, biztos nincs baj (max kiscsaj lesz)
2008. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emiatt nyugodtan hívhatod.

Én sokáig nem hívtam, mert nem volt semmi gond. Aztán lett gond, azt mondta, ha vmi van, hívjam nyugodtan. Azóta ezt a kijelentését szerintem megbánta. De hetente kb. egyszer hívom, ha tényleg nagyon aggaszt vmi.

Amúgy abban az árban, amit fizetsz neki, abban ez benne van, ő ezt belekalkulálja, hidd el!

2008. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!