Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen nektek mennyire...

23 hetesen nektek mennyire erősen rugdos a babátok? én belülről erősnek érzem, de Apu akárhányszor próbálja kézzel, sosem érzi. Ez másnál is így van? Valamiért mindig abbahagyja az erős rugásokat, ha kéz van a hason.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyankor elbújik:)

Nekem is hasonlóképpen van, bár már egyszer-kétszer eltudta kapni a párom is.

Majd ha kicsi nagyobb lesz, biztos erősebben is érezni lehet majd minden mozdulatát!


21h km.

2010. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálad is elbújik? Komolyan, szinte látom magam előtt, ahogy magában jól kinevet a baba, hogy nnna, most sem kaptatok el :) már most ellenszegül a szülők "akaratának" :)
2010. márc. 19. 09:42
 3/11 anonim ***** válasza:
:) Igen, de majd később szerintem nem fog..........vagy legalábbis remélem.
2010. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én elég rég óta érzem már, hogy mozog, és szerencsére Apunak is gyakran van része a mocorgásban. De eleinte nálunk is úgy volt, hogy ha odatette a kezét, akkor lenyugodott a baba. Aztán fokozatosan megszokja, megismeri a helyzetet. Tegnap már odaáig jutottunk, hogy megkértem a párom, hogy beszéljen hozzá, mert este sose szokott ennyire nyugis lenni a kis pocaklakó. A beszédtől el is kezdett mocorogni, sőt mikor párom a fülét odahajtotta hozzá, jópárszor fülön rúgta. :) Aztán ahogy abbamaradt a becézgetés újra nyugi volt.
2010. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja, az lemaradt, hogy 22 hetes kismama vagyok. Utolsó
2010. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de jó :) és Te hány hetes vagy?
2010. márc. 19. 09:55
 7/11 A kérdező kommentje:
ja látom :)
2010. márc. 19. 09:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia 22hetes vk én erősen érzem de apa még nem érzi....pedig nagyon aktív a kicsi..talán pár hét múlva!
2010. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 21 hetes kora óta érzem, most már elég erősen. Ha az én kezem van a pocakomon, akkor elvan, szinte látom magam előtt ahogy játszik bent, de amint apa rakja rá a kezét, sztrájkol és csendben gubbaszt a kéz alatt:) Most már 24 hetesek vagyunk, örülnék neki, ha már apának is megmutatná magát.
2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem második babám 11 hetes korom óta érzem őt,de mostanra már erősen is érzem ahogy rugdos és ma végre az apjának is megmutatta,nálunk ez azért meglepő mert rengeteg súly felesleg van rajtam,majdnem 100 kiló vagyok,és mégis látszik kívülről ahogy mozog :)

20 hetes

2010. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!