Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rossz anya vagyok?

Nagyon rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Van 2 kisfiam, most várom a 3. babát.

Igazából fiúk közt nőttem fel, bátyáim vannak, rokon gyerekek is fiúk voltak, nem is nagyon tudtam lányokkal barátkozni soha, talán 30 év alatt jó ha 4-5 barátnőm volt.

Férjem családjában is rendre fiúk születnek.Kiderült, hogy kislányom lesz és nagyon félek tőle.(Nem az, hogy nem örülök neki, teljesen másról van szó).

Egyszerűen fogalmam sincs mi lesz, elképzelni nem tudom a babázást, a rózsaszín cuccokat, a Hello Kitty-től meg a póniktól pedig egyenesen a hideg ráz ki.

Néha vigyázok barátnőm lányára, egyidős a nagyfiammal, de teljesen zavarban vagyok olyankor, úgy érzem képtelen vagyok vele kommunikálni, játszani "lányos" dolgokat.

Félek, hogy akaratlanul is túl fiúsan nevelném a kicsit, én is elég fiús lettem mondjuk a tesóim mellett.Nem tudom, de közben lelkiismeretfurdalásom is van miatta, hisz nagyon várom őt, mégis szabályosan rettegek.


2013. ápr. 10. 11:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UeS-b2vpC8E


ezt találtam ma véletlenül :) majd érdemes lehet megnézni az eredményt esetleg, vagy az oldalt (én nem mentem bele)


(második válaszoló voltam)

2013. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!