Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes babás vagyok, 1 hete...

17 hetes babás vagyok, 1 hete nem igazán érzem a babát. Baj van, vagy csak változott valami?

Figyelt kérdés
a 13.hettöl kezdve éreztem buborékoláshoz hasonlo dolgokat a hasam also részén bal oldalon.a védönö azt mondta,hogy ez már a korai magzatmozgás.egy hete viszont nem érzem ezt a fajta mozgást,hanem mintha nagyon erösen dobogna a szivem a hasamban,de nem ott ahol eddig éreztem,hanem középen.ilyenkor bekeményedik a hasam.a hasam nem fáj jobban,mint eddig,vérezni sem véreztem,igazábol az eddigi mozgás hiányán kivül nem érzem,hogy baj lenne.de kezdjek aggodni,vagy nincs miert?
2008. jún. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj. Még olyan pici, hogy mozog ő, de nem mindig érzed. Majd ahogy telnek a hetek és nő a babó, egyre erősebben fogod érezni.

Ha minden eredményed rendben van, nem kell izgulnod.

Boldog babavárás.

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét.

azok a 13 hetes buborékolások még nem igazán mondhatók mozgásnak, kb a 16 héten szokták kezdeni érezni a babót. És sokaknál utána egy , vagy akár két hétre is leáll a mozgásérzet, nem érzik a kicsit, de ez normális. Nemoská úgyis mész uhra, meglátod, nincs semmi baj-)

2008. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se aggódj, én is most vagyok 17 hetes és én még egyaltalán nem érzek semmit. Talán 2x éreztem a héten nagyon apró buborékokat, de az sem biztos hogy ő volt.
2008. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!